Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Dračia krv ústny sprej 20 ml 1 ks

Dračia krv ústny sprej 20 ml 1 ks

Ústny sprej umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu, presnú aplikáciu na postihnuté miesto a zaisťuje celkovú hygienu pri použití Dračí krvi. Dračia krv je miazga z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorý vyteká po narezaní jeho kôry. Svoj názov "dračiu krv" z ...

10.57 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1803


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Dračia krv ústny sprej 20 ml 12 ks

skladom 5+ kusov

109.88


 
10.57

Ústna sprej umožňuje veľmi ľahkú manipuláciu, presnú aplikáciu na postihnuté miesto a zaisťuje celkovú hygienu pri použití Dračí krvi. < p> Dračia krv je miazga z peruánskeho stromu Croton lechleri, ktorý vyteká po narezaní jeho kôry. Svoj názov "dračia krv" získala vďaka svojej farbe a charakteru. Miazga sa získava z 10-20letých stromov s priemerom kmeňa 45 cm. Odoberá sa nadránom, pretože v čase po východe slnka je nižšia výťažnosť miazgy. miazgu strom vylučuje na svoju obranu a na hojenie rán , čo objavili tamojší domorodci a v tomto zmysle ju začali využívať. Jedná sa o čistý kvapalný latex .

Západná civilizácia objavila dračia krv skrze španielskej dobyvateľa, konkrétne kňaza Banebé Cobo, zhruba okolo roku 1600. Ten opísal jej pozitívne vlastnosti s využitím v miestnom tradičnom liečiteľstve.

Vnútorné použitie: Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Vonkajšie použitie: Pre svoje analgetické , antibiotickej a antivirotické účinkami je užitočný pri rôznych druhoch poranení a infekcií. Aplikujeme do dutiny ústnej pri zanietenie mandlí, zubov či aftách. Lokálne užívame pri drobných poraneniach kože či po bodnutí hmyzom. Podporuje hojenie rán.

Dávkovanie a použitie: 4 streknutia do dutiny ústnej 4 × denne

Zloženie: 100% Croton lechleri ​​latex

Upozornenie: Doplnok stravy. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Skladovanie: V tme a suchu, pri teplote do 25 ° C.

Balenie: 20 ml