Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Turnera diffusa - damiána 25: 1 extrakt 10 g

Turnera diffusa - damiána 25: 1 extrakt 10 g

Účinok Damiana je okamžitý! Extrakt Turnera diffusa je laboratórne pripravený, je úplne čistý a zachováva si typické, Damianova nasladlú arómu a citrónovú vôňu. Je to úplne jemný prášok, ktorý je ihneď rozpustný vo vode, šťave a podobne. Nie je potreba ...

7.32 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí


 
7.32

Účinok Damiana je okamžitý!

Extrakt Turnera diffusa je laboratórne pripravený, je úplne čistý a zachováva si typické, Damianova nasladlú arómu a citrónovú vôňu. Je to úplne jemný prášok, ktorý je ihneď rozpustný vo vode, šťave a podobne. Nie je potrebné ho variť a prahová hranica 0,2 g, pri ktorej sú už cítiť účinky, je chuťovo ťažko zistiteľná, v ovocných šťavách nie sú chuťovo zreteľné ani maximálnej odporúčanej dávky 0,5 g.

Damiána je malý ker rastúce v celom Mexiku a strednej Amerike. Užívanie Damiana je datované už v starej mayskej civilizácii, kde si ako prvé všimli jej účinkov španielski misionári, ktorí pozorovali použitia Damian u žien mexických Indiánov, ktoré nápoj osladený medom píly hodinu pred stykom.

Damiána je známa ako magická bylinka používaná pri duchovných rituáloch, zrejme okrem iného aj pre svoje schopnosti uvoľňovať stres a prinášať duševnú pohodu . Pre tieto vlastnosti je cenená ako bylinka vhodná k relaxačným účely . Turnera diffusa podporuje sexuálne zdravie a pomáha udržiavať dobré sexuálne vzťahy.

Damiána ďalej harmonizuje mentálnej a kognitívne aktivity . Kognitívne funkcie sú základné pre schopnosť vnímať svet okolo nás. Radíme medzi ne schopnosť spracovávať informácie a pohotovo reagovať, chápať, porozumieť a vyjadrovať sa, pamät, pozornosť či schopnosť koncentrácie.

Význam má aj pre reguláciu glukózy v krvi. Znižuje hladinu cukru v krvi.

Ďalej sa využíva jej schopnosti regulovať hmotnosť.

Tradičné použitia: V malom množstve vody či šťavy rozmiešame 0,5 g extraktu a ihneď podávame. Užívame podľa potreby maximálne 2 × denne. 1 g extraktu = 25 vrchovatých dávkovacích lyžičiek.

Balenie obsahuje dávkovacie lyžičku pre presné dávkovanie.

Doplnok stravy. Nenahrádza pestrú stravu. Nie je vhodné pre dojčiace a tehotné ženy, deti.

SALVIA PARADISE® ODPORÚČA!