Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Chmeľ otáčavý AF tinktúra 50 ml

Chmeľ otáčavý AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Chmeľ otáčavý patrí k prvotriednym ...

Ďalšie informácie >

6.01 €
5.65 €

5.65 €, zľava 6%, ušetríte 0.36 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1685


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.65

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Chmel otáčavý patrí k prvotriednym surovinám Českej republiky. Jedná sa o popínavé trvalku zotrvávajúce na jednom mieste až 25 rokov.

Chmel otáčavý podporuje pokojný a zdravý spánok . Pôsobí na nervový systém a je odporúčaný pri nervovom vypätí . Prispieva k udržaniu normálneho trávenie , menopauzálneho komfortu a na udržanie prirodzenej hladiny cholesterolu v krvi . Chmeľ má antioxidačné účinky.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 1 550 mg čerstvej rastlinnej hmoty. Pre využitie ukľudňujúcich účinkov užívame večer jednorázovo 40 kvapiek.

Zloženie: Glycerol; čistená voda; Humulus lupulus.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy