Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Chanca piedra AF tinktúra 50 ml

Chanca piedra AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Chanca piedra je jednoročná bylina ...

6.31 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1430


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
6.31

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Chanca piedra je jednoročná bylina dorastajúca až 40 cm, rastúca voľne v tropických oblastiach celého sveta vrátane Číny, Indie, Bahám a Ameriky. Veľmi rozšírená je v amazonských dažďových pralesoch. Terapeuticky je najčastejšie používaná a vyhľadávaná pre svoje pôsobenie na močové ústrojenstvo .

Š

Španielsky názov možno preložiť ako "kameň" alebo " drvič kameňov" , čo napovedá, prečo je Chanca piedra užívaná - prispieva k udržaniu normálne funkcie močových ciest a obličiek .

Ide o antioxidant podporujúce prirodzenú obranyschopnosť a odolnosť organizmu . Udržuje normálny hladinu krvného tlaku a prispieva k cievnemu zdravie . Normalizuje úroveň krvných tukov a podporuje metabolizmus tukov .

Pomáha k udržaniu pre udržanie (pre) menštruačného a menopauzálneho komfortu. Chanca piedra podporuje duševnú a fyzickú pohodu, relaxáciu.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 1 440 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; voda; Phyllanthus niuri syn. Amarus.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy