Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Cesnak siaty AF tinktúra 50 ml

Cesnak siaty AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Cesnak siaty podporuje imunitný sys ...

5.63 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1715


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.63

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

Cesnak siaty podporuje imunitný systém a pôsobí ako antioxidant . Má blahodárny vplyv na prirodzené zdravie srdca , hladinu cholesterolu a tukov v krvi . Cesnak napomáha zvládať stres , upevňuje duševnú pohodu a je odporúčaný pre podporu respiračného zdravie . Cesnaková tinktúra prispieva k udržaniu normálnej hladiny krvného cukru , má vplyv na metabolizmus sacharidov a funkciu pečene. Napomáha od pocitu ťažkých nôh a je doporučovaná pre udržanie normálnej činnosti cievnej sústavy .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 , o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 1 979 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; voda; Allium sativum.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzavierajte!

Doplnok stravy