Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Bacopa monnieri - Brahmi AF tinktúra 50 ml

Bacopa monnieri - Brahmi AF tinktúra 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Brahmi sa používa k podpore kogniti ...

Ďalšie informácie >

6.5 €
5.85 €

5.85 €, zľava 10%, ušetríte 0.65 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1408


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
5.85

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Brahmi sa používa na podpore kognitívnych funkcií, najmä pamäte a schopnosti koncentrácia . Obmedzuje negatívne vplyvy stresu a prispieva k celkovému duševnému zdraviu a výkonnosti .
Užívanie je preto vhodné pre študentov alebo naopak pre vyššiu vekovú skupinu alebo osoby s psychicky náročným zamestnaním.
Bacopa je tiež významným antioxidantom a prispieva k normálnej funkcii žlčníka .

Udržte si jasnú myseľ po celý život.


Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím prečítajte v herbári.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Odporúčaná denná dávka obsahuje 2 580 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: Glycerol; voda; Bacopa monnieri.
Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy