Loading...

Do pondelňajšej polnoci doprava do Zásilkovňe ZADARMO pri objednávke vyššie ako 15 €

×
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ašvaganda - vítaním AF tinktúra BIO 50 ml

Ašvaganda - vítaním AF tinktúra BIO 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny. Ašvaganda je tradičná ajurvédska by ...

5.56 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí


 
5.56

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použité byliny.

Ašvaganda je tradičný ajurvédska bylina, ktorá sa používa ako účinný adaptogén a antioxidant . Prispieva k ľahšiemu zaspanie a skvalitňuje spánok , napriek tomu nemá vplyv na CNS a neutlumuje počas dňa . Podporuje duševné zdravie a vitalitu , je doporučovaná v období stresu.

Pozitívne pôsobí na mentálnu a kognitívne činnosť a udržanie koncentrácie . Pomáha prekonávať únavu a dodáva energiu. Má blahodárny vplyv na reprodukčnej funkcie . Prispieva k normálnej činnosti dýchacieho a kardiovaskulárneho systému . Je prospešná pre pokožku.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie:
Po pretrepaní užívame 20 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody. Tretí dávku odporúčame užiť najneskôr do 17 hod.

Odporúčaná denná dávka obsahuje 3 357 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: glycerol; voda; Withania somnifera BIO

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy