Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Arónie - Čierny žeriav AF tinktúra BIO 50 ml

Arónie - Čierny žeriav AF tinktúra BIO 50 ml

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu. Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín. Arónie je ker alebo malý strom Dorum ...

5.41 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
5.41

Označenie AF znamená Alcohol Free - prípravok s 0% obsahom alkoholu . Pri výrobe bola použitá unikátna technológia a niekoľkonásobná extrakcie. AF tinktúry si zachovávajú maximum účinných látok, chuť a vôňu použitých bylín.

arónie je ker alebo malý strom dorastajúci do výšky až 1,5 m. Za pôvodnú oblasť rastliny sa považujú východnej lesnaté oblasti Severnej Ameriky. Vyskytuje sa vo vlhších lesoch. Do Európy sa dostala na prelome 17. a 18. storočia. V dnešnej dobe je arónie pestovaná a veľmi cenená najmä pre svoje malé plody - malvice, ktoré sú využívané predovšetkým v anglosaských krajinách na výrobu džemov, džúsov, vína, na odvary či ako prísada napr. Do koláčov. < / p>

Salvia Paradise® vám prináša novú možnosť užívania arónie BIO - formou bezalkoholové tinktúry.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tinktúra neobsahuje žiadny alkohol, farbivá ani sladidlá.

Tradičné použitie: Po pretrepaní užívame 15 kvapiek 3 × denne. Odporúčame vložiť do úst a nechať vstrebať cez sliznice. Je možné zapiť malým množstvom vody.
Odporúčaná denná dávka obsahuje výťažok zodpovedajúci 11 536 mg čerstvej rastlinnej hmoty.

Zloženie: glycerol; voda; Aronia melanocarpa BIO

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Skladujte v tme, suchu a starostlivo uzatvárajte!

Doplnok stravy