Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Gruzínsky mletý čaj 1000 g

Gruzínsky mletý čaj 1000 g

V Gruzínsku je pestovanie a spracovanie čaju neoddeliteľnou súčasťou kultúry. Pri nadvláde ZSSR však došlo k určitému úpadku. Teraz sa gruzínskej čaju opäť vracajú do oka čajomila, produkcia rastie a zakladajú sa nové čajové plantáže. Gruzínsky čaj, ktorý vám tu predsta ...

30.40 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS499m1000


skladom 1 kus


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Gruzínsky mletý čaj 100 g

skladom 5+ kusov

3.39
Gruzínsky mletý čaj 200 g

skladom 5+ kusov

6.54
Gruzínsky mletý čaj 500 g

skladom 4 kusy

14.84


 
30.40

V Gruzínsku je pestovanie a spracovanie čaju neoddeliteľnou súčasťou kultúry. Pri nadvláde ZSSR však došlo k určitému úpadku. Teraz sa gruzínskej čaju opäť vracajú do oka čajomila, produkcia rastie a zakladajú sa nové čajové plantáže.

Gruzínsky čaj, ktorý vám tu predstavujeme, je mocný svojím spracovaním a je veľmi populárny. Čaj je namleté ​​na jemný prášok. Vďaka tomu ho možno pripraviť ako rýchlovku bez cedenie. Jednoducho dáte lyžičku do hrnčeka, zalejete vriacou vodou a necháte spadnúť ku dnu. Tento čaj je vynikajúcou alternatívou kávy . Samozrejme vo vysokej kvalite, ktorú u pytlíkových čajov márne hľadáme.

Čaj je červenohnedý, má kvetinové aróma s náznakom medu. Má ľahko zvieravú, sladkastú chuť.

Tradičné príprava: Jednu čajovú lyžičku prelejeme 250-300 ml horúcej vody s teplotou 90-95 ° C. Lúhujeme 2-4 min., Kým čaj nesadne ku dnu. Tento čaj je Jednonálevový, je vhodný ako rýchly čaj k dobrej raňajky alebo ako popoludňajší čaj.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý čierny < p> Zloženie: 100% Gruzínsky mletý čaj.