Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Gruzínsky čaj 160 g

Gruzínsky čaj 160 g

Gruzínsky čaj pochádza z okolia mesta Tkibuli, ktoré sa nachádza na severe gruzínskeho regiónu Imeretie blízko hraníc s regiónom Rača. Jedná sa o jednodruhový čaj zberaný v horských oblastiach. Čaj vás očarí ľahko zvieravú a sladkastou chuťou s typickým arom ...

Ďalšie informácie >

4.62 €
4.35 €

4.35 €, zľava 6%, ušetríte 0.27 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1742m160


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Gruzínsky čaj 40 g

skladom 5+ kusov

1.97 €
1.85
Gruzínsky čaj 80 g

skladom 5+ kusov

3.33 €
3.13
Gruzínsky čaj 1000 g

skladom 1 kus

33.33 €
31.33


 
4.35

Gruzínsky čaj pochádza z okolia mesta Tkibuli, ktoré sa nachádza na severe gruzínskeho regiónu Imeretie blízko hraníc s regiónom Rača. Jedná sa o jednodruhový čaj zberaný v horských oblastiach . Čaj vás očarí ľahko zvieravú a sladkastou chuťou s typickou arómou . Nálev je farby červenohnedé.

Čierne čaje majú všeobecne silnú chuť a výraznú arómu. Jedná sa o čaju fermentované. Proces fermentácie sfarbuje listy rastliny Camellia sinensis a prebúdza v nich typickú chuť a vôňu, zároveň predlžuje ich trvanlivosť. Vo východnej Ázii sa čiernemu čaju tiež hovorí červený čaj.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu , podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov . Podporuje normálne zdravie srdca .

Odporúčaná príprava:
Jednu polievkovú lyžicu (cca 8 g) čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml horúcej vody s teplotou 90-95 ° C. Lúhujeme 2-4 min. Tento čaj je Jednonálevový, vhodný ako ranný čaj k dobrej raňajky alebo popoludňajší čaj.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý čierny

Zloženie: 100% Gruzínsky čaj.