Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Earl Grey 50 g

Earl Grey 50 g

Earl Grey je pravý čierny čaj, ktorý je ochutený prírodný bergamotovou silicou. Má charakteristickú chuť i arómu. Ide o čaj s dlhoročnou históriou a je veľmi vhodný ako nápoj do horúcich letných dní, ale aj k praskajícímu krbe v zimných mesiacoch. Jed ...

Ďalšie informácie >

2.87 €
2.70 €

2.70 €, zľava 6%, ušetríte 0.17 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS255m50


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Earl Grey 150 g

skladom 5+ kusov

7.28 €
6.84
Earl Grey 250 g

skladom 5+ kusov

11.23 €
10.56


 
2.70

Earl Grey je pravý čierny čaj , ktorý je ochutený prírodný bergamotovou silicou. Má charakteristickú chuť i arómu. Ide o čaj s dlhoročnou históriou a je veľmi vhodný ako nápoj do horúcich letných dní , ale aj k praskajícímu krbe v zimných mesiacoch. Jedná sa o čaj, ktorý možno ponúknuť medzi širokým kruhom priateľov, pretože väčšine z nich zachutí . Chuť je korenistá, ľahko trávová , ktorá je dokreslená ľahkou pikantností po bergamotovej silicu . Nálev je hnedočervenej farby.

Čierne čaje majú všeobecne silnú chuť a výraznú arómu. Jedná sa o čaju fermentované. Proces fermentácie sfarbuje listy rastliny Camellia sinensis a prebúdza v nich typickú chuť a vôňu, zároveň predlžuje ich trvanlivosť. Vo východnej Ázii sa čiernemu čaju tiež hovorí červený čaj.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Odporúčaná príprava:
Dve až tri čajové lyžičky (6-9 g) čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml práve vriacej vody. Lúhujeme 3-5 min. Z tohto čaju možno pripraviť 1 nálev. Pre zmiernenie chuti doporučujeme vyskúšať kombináciu s mliekom, ktoré nápoj zjemnia.

Zákonné zaradenie: Aromatizovaný čaj

Zloženie: Earl Grey , bergamotová silice