Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Darjeeling Himalaya SFTGFOP1 250 g

Darjeeling Himalaya SFTGFOP1 250 g

Darjeeling Himalaya je pravý čierny čaj pochádzajúci z podhoria zasneženého Himalájí. Označenie SFTGFOP1 (Super Fine Tipp Golden Flowery Orange Pekoe, grade 1) udáva, že sa jedná o najkvalitnejšie triedu čaju Dardželingu. Má výraznú medovú chuť, ktorú dop ...

12.52 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS254m250


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Darjeeling Himalaya SFTGFOP1 50 g

skladom 5+ kusov

3.01
Darjeeling Himalaya SFTGFOP1 200 g

skladom 5+ kusov

10.23
Darjeeling Himalaya SFTGFOP1 100 g

skladom 5+ kusov

5.52
Darjeeling Himalaya SFTGFOP1 1000 g

skladom 5+ kusov

40.67


 
12.52

Darjeeling Himalaya je pravý čierny čaj pochádzajúci z podhoria zasneženého Himalájí. Označenie SFTGFOP1 (Super Fine Tipp Golden Flowery Orange Pekoe, grade 1) udáva, že sa jedná o najkvalitnejší triedu čaju Dardželingu . Má výraznú medovú chuť , ktorú sprevádza tipsový prachové tóny . Nálev je červenohnedej farby s príjemným, silne kvetinovou až nasladlým arómou.

Čierne čaje majú všeobecne silnú chuť a výraznú arómu. Jedná sa o čaju fermentované. Proces fermentácie sfarbuje listy rastliny Camellia sinensis a prebúdza v nich typickú chuť a vôňu, zároveň predlžuje ich trvanlivosť. Vo východnej Ázii sa čiernemu čaju tiež hovorí červený čaj.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Odporúčaná príprava:
Tri čajové lyžičky (8 g) čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml horúcej vody tesne pod bodom varu. Lúhujeme 2-4 min. Z tohto čaju možno pripraviť 1 nálev. Je vhodný ako ranný čaj k dobrej raňajky.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý čierny

Zloženie: 100% Darjeeling Himalaya < / p>