Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Tie Guan Yin - Železná bohyňa milosrdenstva 300 g

Tie Guan Yin - Železná bohyňa milosrdenstva 300 g

Tie Guan Yin čiže "Železná bohyňa milosrdenstva" je považovaný za jeden z najlepších čínskych oolongov z oblasti Fujian. Veľmi vhodný je k celodennému pitie, ale aj ako popoludňajší čaj, ktorý nabudí k ďalším aktivitám. Chuť je bohatá, charakteristicky kvetov ...

Ďalšie informácie >

27.98 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS406m300


skladom 3 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Tie Guan Yin - Železná bohyňa milosrdenstva 50 g

skladom 5+ kusov

5.43
Tie Guan Yin - Železná bohyňa milosrdenstva 150 g

skladom 5+ kusov

15.14


 
27.98

Tie Guan Yin čiže "Železná bohyňa milosrdenstva" je považovaný za jeden z najlepších čínskych oolongov z oblasti Fujian. Veľmi vhodný je k celodennému pitie, ale aj ako popoludňajší čaj, ktorý nabudí k ďalším aktivitám. Chuť je bohatá , charakteristicky kvetinovo sladkastá a dlhotrvajúci . Nálev je farby zelenkasté, až žltozelené s mimoriadne sladkým a veľmi lákavým aróma.

Čaj oolong je polofermentované čaj, ktorý prešiel čiastočnou oxidáciou. Možno povedať, že sa jedná o čaj, ktorý zostal na polceste medzi čajom čiernym a zeleným. Oolong si ponechal z oboch typov čajov to najlepšie. Čaje typu oolong sa vyznačujú svojou sladkosťou a zložitosťou štruktúry chuti.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu , podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov . Podporuje normálne zdravie srdca .

Odporúčaná príprava:
Tri čajové lyžičky (9-10 g) čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml vody o teplote 70-80 ° C. Necháme lúhovať 2 min. Z tohto čaju možno pripraviť až 5 nálevov. S každým ďalším nálevom predlžujte dobu lúhovania cca o 30 sekúnd. S dobou lúhovania doporučujeme experimentovať.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý polofermentované

Zloženie: 100% Tie Guan Yin - Železná bohyňa milosrdenstvo.