Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
So Chung China Oolong 250 g

So Chung China Oolong 250 g

So Chung China je znamenitý čaj typu oolong pochádzajúce z čínskej provincie Fujian. Nálev je farby svetlo zelenej až zelené s chuťou trávnatú, decentne kvetinovou a so sladkým dozvukom. Je vhodný k celodennému popíjanie. Nálev je hlboký a plný, jantárové farbe ...

Ďalšie informácie >

9.96 €
9.36 €

9.36 €, zľava 6%, ušetríte 0.60 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS266m250


skladom 3 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

So Chung China Oolong 50 g

skladom 5+ kusov

2.71 €
2.55
So Chung China Oolong 150 g

skladom 5 kusov

7 €
6.58


 
9.36

So Chung China je znamenitý čaj typu oolong pochádzajúci z čínskej provincie Fujian. Nálev je farby svetlo zelenej až zelené s chuťou trávnatú, decentne kvetinovou a sa sladkým dozvukom . Je vhodný k celodennému popíjanie. Nálev je hlboký a plný , jantárovej farby.

Čaj oolong je polofermentované čaj, ktorý prešiel čiastočnou oxidáciou. Možno povedať, že sa jedná o čaj, ktorý zostal na polceste medzi čajom čiernym a zeleným. Oolong si ponechal z oboch typov čajov to najlepšie. Čaje typu oolong sa vyznačujú svojou sladkosťou a zložitosťou štruktúry chuti.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu , podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov . Podporuje normálne zdravie srdca .

Odporúčaná príprava:
Tri čajové lyžičky (9 g) čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml vody s teplotou 70 ° C. Necháme lúhovať 2-3 min. Z tohto čaju možno pripraviť až tri nálevy, avšak po druhom sa trávnatá chuť vytráca. S každým ďalším nálevom predlžujte dobu lúhovania cca o 90 sekúnd. S dobou lúhovania doporučujeme experimentovať.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý polofermentované

Zloženie: 100% So Chung China Oolong. < / p>