Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Milky Oolong 150 g

Milky Oolong 150 g

Milky oolong je výnimočný mliečny čaj z čínskej provincie Fujian. Lístky sa nechávajú závadu v mliečnej pare, sú niekoľkonásobne namáčať vo vode v mliečnej esenciu a potom rolované. Čaj tak získa nezameniteľnú jemne mliečnu chuť. Aróma je nezabudnuteľné, intenzívny, ...

16.35 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS540m150


skladom 4 kusy


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Milky Oolong 50 g

skladom 5+ kusov

5.28


 
16.35

Milky oolong je výnimočný mliečny čaj z čínskej provincie Fujian. Lístky sa nechávajú závadu v mliečnej pare, sú niekoľkonásobne namáčať vo vode v mliečnej esenciu a potom rolované. Čaj tak získa nezameniteľnú jemne mliečnu chuť . Aróma je nezabudnuteľné, intenzívny, smotanové a ľahko nasladlú . Nálev je farby žltozelenej.

Čaj oolong je polofermentované čaj, ktorý prešiel čiastočnou oxidáciou. Možno povedať, že sa jedná o čaj, ktorý zostal na polceste medzi čajom čiernym a zeleným. Výhodou čajov oolong je skutočnosť, že z oboch typov čajov si ponechali to najlepšie. Čaje typu oolong sa vyznačujú svojou sladkosťou a zložitosťou štruktúry chuti.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov . Podporuje normálne zdravie srdca .

Odporúčaná príprava:
Jednu polievkovú lyžicu (cca 6-7 g) čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml vody s teplotou 85 ° C. Necháme lúhovať 2-3 min. S každým ďalším nálevom predlžujte dobu lúhovania cca o 1-2 min. Týmto spôsobom možno pripraviť 5-6 kvalitných nálevov.

Zákonné zaradenie: Ochutený čaj

Zloženie: Pravý polofermentované čaj, mliečna esencie.