Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Shou mei special - Obočie dlhého veku 30 g

Shou mei special - Obočie dlhého veku 30 g

Shou Mei je prekladaný tiež ako obočie dlhého veku alebo starcovo obočie. Ide o základnú triedu bieleho čaju pochádzajúceho z Číny, oblasti Fujian. Jeho chuť je guľatá, bez vyčnievajúcich tónov a je vhodný pre podávanie vo väčšom kruhu priateľov. Bohatý nálev ...

2.81 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS329m30


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 6 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Shou mei special - Obočie dlhého veku 70 g

skladom 5+ kusov

5.51
Shou mei special - Obočie dlhého veku 15 g

skladom 5+ kusov

1.52


 
2.81

Shou Mei je prekladaný tiež ako obočie dlhého veku alebo starcovo obočie. Ide o základnú triedu bieleho čaju pochádzajúceho z Číny, oblasti Fujian. Jeho chuť je guľatá , bez vyčnievajúcich tónov a je vhodný pre podávanie vo väčšom kruhu priateľov. Bohatý nálev vyniká ľahko medovou chuťou a orechovým arómou . Šálka ​​čaju je jemne nahnedlý s tipsový prachovú chuťou.

Biely čaj má všeobecne veľmi jemnú chuť a vôňu. Jedná sa o veľmi výnimočný čaj - v minulosti bol tak vzácny, že ho smeli piť len čínski cisári. Jeho aróma bolo vysoko cenené a cisárom bol čaj podávaný ako zázračný nápoj predlžujúci život. V dnešnej dobe si jeho prednosťou všíma aj západný svet a biely čaj pozvoľna doháňa v obľube zelený.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Odporúčaná príprava:
Dve až tri polievkové lyžice čaju (cca 4-6 g) prelejeme 500 ml vody o teplote 70-80 ° C. Lúhujeme 3-5 min., Potom scedíme. Z tohto čaju možno pripraviť 2-3 nálevy preliatím vodou s teplotou 80-90 ° C. Pravý biely čaj Shou Mei je vhodný na každodenné pitie.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý zelený

Zloženie: 100% Shou Mei - Obočie dlhého veku