Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Pai Mu Tan - Biela pivonka BIO 30 g

Pai Mu Tan - Biela pivonka BIO 30 g

Pai Mu Tan znamená v preklade biela pivonka. Ide o pravý biely čaj z Číny s veľmi jemnou chuťou a vôňou. Má príjemný podiel tipsov, ktoré sú bohato ochlpené. Sušenie je vykonávané na slnku, čím získava sýtu sladkú vôňu a ľahkú, jemne sladkastú, osviež ...

2.62 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS284m30


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Pai Mu Tan - Biela pivonka BIO 70 g

skladom 5+ kusov

4.56
Pai Mu Tan - Biela pivonka BIO 15 g

skladom 5+ kusov

1.44
Pai Mu Tan - Biela pivonka BIO 1000 g

skladom 5+ kusov

58.13


 
2.62

Pai Mu Tan znamená v preklade biela pivonka. Jedná sa o pravý biely čaj z Číny s veľmi jemnou chuťou a vôňou. Má príjemný podiel tipsov, ktoré sú bohato ochlpené. Sušenie je vykonávané na slnku, čím získava sýtou sladkú vôňu a ľahkú, jemne sladkastú, osviežujúcu chuť. Nálev má farbu jemne okrovú.

Biely čaj má všeobecne veľmi jemnú chuť a vôňu. Jedná sa o veľmi výnimočný čaj - v minulosti bol tak vzácny, že ho smeli piť len čínski cisári. Jeho aróma bolo vysoko cenené a cisárom bol čaj podávaný ako zázračný nápoj predlžujúci život. V dnešnej dobe si jeho prednosťou všíma aj západný svet a biely čaj pozvoľna doháňa v obľube zelený.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Odporúčaná príprava:
Dve až tri polievkové lyžice (5-7 g) čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml horúcej vody (70-80 ° C). Lúhujeme 2-3 min., Potom scedíme. Možno pripraviť 2-3 nálevy preliatím vodou s teplotou 90 ° C. Pai Mu Tan je vhodný k celodennému pitie alebo ako ľahký popoludňajší čaj.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý zelený

Zloženie: 100% Pai Mu Tan - Biela pivonka BIO