Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Japan Matcha BIO 350 g

Japan Matcha BIO 350 g

Matcha BIO je unikátny japonský mletý zelený čaj, ktorého konzumácia siaha viac ako 800 rokov späť. Poznám je tiež pod názvom nefritová pena. Podľa historické literatúry sú matche prisudzované až magické účinky a dodnes je súčasťou tradičných japonských rituálov. J ...

41.05 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS504m350


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Japan Matcha BIO 30 g

skladom 5+ kusov

4.87
Japan Matcha BIO 100 g

skladom 5+ kusov

13.70
Japan Matcha BIO 200 g

skladom 5+ kusov

27.16
Japan Matcha BIO 1000 g

skladom 5+ kusov

93.55


 
41.05

Matcha BIO je unikátny japonský mletý zelený čaj , ktorého konzumácia siaha viac ako 800 rokov späť. Poznám je tiež pod názvom nefritová pena. Podľa historické literatúry sú matche prisudzované až magické účinky a dodnes je súčasťou tradičných japonských rituálov . Ide o jemne mletý zelený BIO čaj, ktorého mletie prebieha na žulových kameňoch tempom 40 g / h. Pomalé mletie zaručuje dokonalé rozrušenie bunkových membrán a tým tak dosiahnutie maximálnej vstrebateľnosti účinných látok a chuťového zážitku.

Matcha BIO od Salvia Paradise® je veľmi jemné a hladké chuti s ľahko nasladnutým podtextom a minimálnym náznakom trpkosti. Vôňa match BIO je elegantne jarnej a svieža.

Zelený čaj pozná ľudstvo viac ako 5 tisíc rokov a je vnímaný ako základný čaj. Najväčšími producentmi sú Čína a Japonsko. Je súčasťou východnej medicíny, kde mu prisudzujú až magické účinky. Spájaný je s mnohými rituálmi aj kultúrnymi tradíciami najmä v krajinách juhovýchodnej Ázie. Všeobecne má zelený čaj sviežu vôňu a jemnejšiu chuť ako čaj čierny. Sušené lístky by mali byť zelené, pevné a lesklé. Jedná sa o čaj, ktorý prešiel minimálnou oxidáciou.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Odporúčaná príprava:
Do misky Cavani vložíme 2-3 vrchovaté časáku a zalejeme vodou s teplotou 75 ° C. K vyšľahaní použijeme bambusovú metličku zvanú Casena. Akonáhle získame hustú penu, podávame.
Ak nemáme k dispozícii vyššie uvedené náčinie, kvalitné BIO Matchu si pripravíme zmiešaním pol čajovej lyžičky (cca 2-3 g) so 100 ml vody o 75 ° C a vyšľaháme metličkou. Môžeme použiť shaker. Odporúčame prípravu ľadového čaju zmiešaním jednej čajovej lyžičky match s 250 ml kvalitnej studenej vody v shakeri. Pretrepávame pol minúty a potom podávame.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý zelený

Zloženie: 100% Japan Matcha BIO

Pôvod: Japonsko