Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Le Touareg 1000 g

Le Touareg 1000 g

Le Touareg je typický africko - arabský nápoj skladajúci sa z kvalitného pravého zeleného čaju Gunpowder a marockej mäty. Jedná sa o čaj, ktorý má v tamojšom spoločenskom živote zásadné postavenie a je podávaný na privítanie. Le Touareg máva slávnostné formu, zv ...

26.48 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS264m1000


skladom 1 kus


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Le Touareg 200 g

skladom 5+ kusov

7.52


 
26.48

Le Touareg je typický africko - arabský nápoj skladajúci sa z kvalitného pravého zeleného čaju Gunpowder a marockej mäty. Jedná sa o čaj, ktorý má v tamojšom spoločenskom živote zásadné postavenie a je podávaný na privítanie. Le Touareg máva slávnostné formu, zvlášť potom pri stretnutí väčšieho kruhu ľudí. Väčší podiel Gunpowder dodáva Le Touaregu povzbudzujúce účinky a poskytuje nálev farby zelenej až tmavo nažltlé. Chuť je vďaka marockej mäte svieži , príjemne mätová . Marocká mäta pôsobia blahodárne na zažívací trakt a piť tento čaj je teda vhodné po jedle.

Zelený čaj pozná ľudstvo viac ako 5 tisíc rokov a je vnímaný ako základný čaj. Najväčšími producentmi sú Čína a Japonsko. Je súčasťou východnej medicíny, kde mu prisudzujú až magické účinky. Spájaný je s mnohými rituálmi aj kultúrnymi tradíciami najmä v krajinách juhovýchodnej Ázie. Všeobecne má zelený čaj sviežu vôňu a jemnejšiu chuť ako čaj čierny. Sušené lístky by mali byť zelené, pevné a lesklé. Jedná sa o čaj, ktorý prešiel minimálnou oxidáciou.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Odporúčaná príprava:
Tri čajové lyžičky (8 g) čaju prelejeme 500 ml vody s teplotou 85 ° C. Lúhujeme 2-3 min., Potom scedíme. Z tohto čaju možno pripraviť 1 nálev a je odolnejšia proti přelouhování, ktoré spôsobuje nepríjemné zhorknutie čaju. Odporúčame vyskúšať prípravu formou ice tea - hotový nálev nalejte do pohára s kockami ľadu a podávajte.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý zelený ochutený

Zloženie : Gunpowder special - Zhu cha (Čína), marocká mäta - Nana (Maroko)