Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Green Earl Grey 150 g

Green Earl Grey 150 g

Green Earl Grey je pravý zelený čaj, ktorý je ochutený prírodný bergamotovou silicou. Má charakteristickú chuť i arómu. Je veľmi vhodný ako nápoj do horúcich letných dní, ale aj k praskajícímu krbe v zimných mesiacoch. Zaznamenať možno trávovo a korenistú c ...

6.47 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS424m150


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Green Earl Grey 50 g

skladom 5+ kusov

2.62
Green Earl Grey 250 g

skladom 5+ kusov

9.47


 
6.47

Green Earl Grey je pravý zelený čaj, ktorý je ochutený prírodný bergamotovou silicou. Má charakteristickú chuť i arómu . Je veľmi vhodný ako nápoj do horúcich letných dní, ale aj k praskajícímu krbe v zimných mesiacoch. Zaznamenať možno trávovo a korenistú chuť , ktorá je dokreslená ľahkou pikantností po bergamotovej silicu . Jedná sa o čaj, ktorý možno ponúknuť širokému kruhu priateľov, pretože väčšine z nich zachutí . Nálev je svetlo zelenej farby s vysokou priezračnosťou.

Zelený čaj pozná ľudstvo viac ako päť tisíc rokov a je vnímaný ako základný čaj. Najväčšími producentmi je Čína a Japonsko. Je súčasťou východnej medicíny, kde mu prisudzujú až magické účinky. Spájaný je s mnohými rituálmi aj kultúrnymi tradíciami najmä v krajinách juhovýchodnej Ázie. Všeobecne má zelený čaj sviežu vôňu a jemnejšiu chuť ako čaj čierny. Sušené lístky by mali byť zelené, pevné a lesklé. Jedná sa o čaj, ktorý prešiel minimálnou oxidáciou.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu , podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov . Podporuje normálne zdravie srdca .

Odporúčaná príprava:
Jednu menšiu polievkovú lyžicu (cca 6 g) čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml prevarenej vody, ktorá vychladla na 85 ° C. Lúhujeme 2-4 min. Tento čaj je Jednonálevový.

Zákonné zaradenie: Aromatizovaný čaj

Zloženie: Pravý zelený čaj Sencha China, bergamotová silice. < / p>