Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Chun Mee - mletý zelený čaj 50 g

Chun Mee - mletý zelený čaj 50 g

Chun mee je pravý zelený čaj, ktorý je veľmi populárny v Číne a pre svoje špecifiká aj po celom svete. Salvia Paradise® vám prináša chun mee v mletej podobe. Výhodou mletého čaju je veľmi jednoduchá príprava a maximálnu využiteľnosť účinných látok z lístkov. Zele ...

Ďalšie informácie >

3.72 €
3.50 €

3.50 €, zľava 6%, ušetríte 0.22 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS534m50


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Chun Mee - mletý zelený čaj 250 g

skladom 5+ kusov

14.71 €
13.83
Chun Mee - mletý zelený čaj 400 g

skladom 5+ kusov

20.44 €
19.21
Chun Mee - mletý zelený čaj 1000 g

skladom 4 kusy

35.11 €
33.00


 
3.50

Chun mee je pravý zelený čaj, ktorý je veľmi populárny v Číne a pre svoje špecifiká aj po celom svete. Salvia Paradise® vám prináša chun mee v mletej podobe. Výhodou mletého čaju je veľmi jednoduchá príprava a maximálnu využiteľnosť účinných látok z lístkov.

Zelený čaj pozná ľudstvo viac ako päť tisíc rokov a je vnímaný ako základný čaj. Najväčšími producentmi sú Čína a Japonsko. Je súčasťou východnej medicíny, kde mu prisudzujú až magické účinky. Spájaný je s mnohými rituálmi aj kultúrnymi tradíciami najmä v krajinách juhovýchodnej Ázie. Všeobecne má zelený čaj sviežu vôňu a jemnejšiu chuť ako čaj čierny. Sušené lístky by mali byť zelené, pevné a lesklé. Jedná sa o čaj, ktorý prešiel minimálnou oxidáciou.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu , podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov . Podporuje normálne zdravie srdca .

Odporúčaná príprava:
Pol čajovej lyžičky mletého čaju zalejeme 250 ml vody s teplotou 85 ° C, necedíme a podávame.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý zelený

Zloženie: 100% Chun mee mleté.