Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
China Jasmine Chung Hao 50 g

China Jasmine Chung Hao 50 g

China jasmine Chung Hao je jedna z nejproslavenějších tried jazmínového čaju. Ide o pravý zelený čaj s vysoko kvalitným listom a veľkým podielom tipsov, ktorý je prevoňanou jazmínovými kvietky. Nálev je vynikajúci, harmonické, príjemné trávové až bylinné ch ...

2.93 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS256m50


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

China Jasmine Chung Hao 100 g

skladom 5+ kusov

5.40
China Jasmine Chung Hao 200 g

skladom 5+ kusov

10.34
China Jasmine Chung Hao 1000 g

skladom 2 kusy

51.29


 
2.93

China jasmine Chung Hao je jedna z nejproslavenějších tried jazmínového čaju . Ide o pravý zelený čaj s vysoko kvalitným listom a veľkým podielom tipsov, ktorý je prevoňanou jazmínovými kvietky. Nálev je vynikajúci, harmonické, príjemné trávové až bylinné chuti , ktorú sprevádza nápadný nádych charakteristické, jemne sladkastej chuti po jazmínu .

Zelený čaj pozná ľudstvo viac ako 5 tisíc rokov a je vnímaný ako základný čaj. Najväčšími producentmi sú Čína a Japonsko. Je súčasťou východnej medicíny, kde mu prisudzujú až magické účinky. Spájaný je s mnohými rituálmi aj kultúrnymi tradíciami najmä v krajinách juhovýchodnej Ázie. Všeobecne má zelený čaj sviežu vôňu a jemnejšiu chuť ako čaj čierny. Sušené lístky by mali byť zelené, pevné a lesklé. Jedná sa o čaj, ktorý prešiel minimálnou oxidáciou.

Čajovník čínsky pôsobí ako antioxidant a podporuje fyzickú a mentálnu aktivitu . Pitie čaju je vhodné pre udržanie zdravého chrupu, podporuje stav kostí a kože . Je odporúčaný pri regulácii hmotnosti , je schopný normalizovať hladinu glukózy v krvi a metabolizmus tukov. Podporuje normálne zdravie srdca.

Odporúčaná príprava:
Dve čajové lyžičky čaju vložíme do kanvičky a prelejeme 500 ml vody s teplotou 80 ° C. Necháme lúhovať 60-90 sekúnd a potom zlejeme. Z tohto čaju možno pripraviť až 3 nálevy. S každým ďalším nálevom predlžujeme dobu lúhovania o jednu minútu.

Zákonné zaradenie: Čaj pravý zelený ochutený

Zloženie: Pravý zelený čaj, kvet jazmínu