Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Ženšen pravý 6-ročný koreň prášok BIO 75 g

Ženšen pravý 6-ročný koreň prášok BIO 75 g

Jemne mletý práškovaný BIO ženšen pravý 6-ročný k okamžitému použitie, nie je nutné variť! Prášok je vyrobený z BIO ženšenu bieleho 6letého, kedy dosahuje najvyššiu zrelosti. Jedná sa o vysokohorský ženšen z pohoria Čchang-Paj. Ženšen je bylinou pôvodom z Číny, kde m ...

Ďalšie informácie >

24.58 €
22.13 €

22.13 €, zľava 10%, ušetríte 2.45 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS983


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
22.13

Jemne mletý práškovaný BIO ženšen pravý 6-ročný k okamžitému použitie, nie je nutné variť!

Prášok je vyrobený z BIO ženšenu bieleho 6letého , kedy dosahuje najvyššiu zrelosti. Jedná sa o vysokohorský ženšen z pohoria Čchang-Paj.

Ženšen je bylinou pôvodom z Číny, kde má tisícročnú tradíciu užívania. Objavený bol prvýkrát v horách Mandžuska, čo je v súčasnosti (spoločne s niektorými miestami Severnej Kórey) posledné miesto, kde by sme voľne rastúce ženšen ešte našli. S rastúcim ohlasom bol pre veľkú dopyt z voľnej prírody postupne vyťažený. V dvadsiatom storočí sa začal už komerčne pestovať, predovšetkým v Kórei.

Predtým boli tie najkvalitnejšie korene vyvažované zlatom. Ženšen u nás poznáme aj pod názvom všehoj, čo naznačuje široké spektrum použitia tejto pravdepodobne Najhorúcejší ázijskej rastliny.

Používa sa najmä na udržanie mentálnej a fyzickej výkonnosti . Má pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, udržanie koncentrácie. Známy je ako antioxidant , ktorý osviežuje telo a prispieva k vytrvalosti, čulosti (ostražitosti) a vitalite . Odporúča sa užívať pri únave a stresu . Stabilizuje hladinu cukru v krvi . Prisudzované sú mu pozitívne účinky na správnu funkciu imunitného systému, čím prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu . Podporuje sexuálne zdravie a erekciu.

Ženšen - Panax ginseng BIO má významný povzbudzujúci účinok . Pri odbúranie únavy a zvýšenie fyzickej aj mentálnej aktivity si telo stále zachováva možnosť bez problémov zaspať (niekoľko hodín po užití, samozrejme nepoužívame bezprostredne pred spaním). Ženšen nemá vedľajšie účinky a nevzniká u neho tolerancia (nie je potreba zvyšovať dávky pre dosiahnutie rovnakého účinku).
Ženšen pravý v kombinácii s ginkgo biloba pozitívne pôsobí na kognitívne funkcie a krvný obeh, spoločne podporujú výkon mozgu.

Zloženie: 100% Panax ginseng BIO

Tradičné použitia: Jednu lyžičku prášku vložíme do 100 ml studenej vody, džúsu či šťavy a necháme chvíľu nasiaknuť. Potom vypijeme. Užívame pred jedlom.

TIP na prípravu: Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody, než je obsah prášku, a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne rozriedime tekutinou. Týmto spôsobom nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju a individuálne použitie