Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Vrbovka malokvetá mletá vňať 100g

Vrbovka malokvetá mletá vňať 100g

Vrbovka malokvetá - Epilobium parviflorum - prášok. Výhodou namletej vňati vrbovky je jednoduchá a rýchla príprava. Vrbovka malokvetá je trváca bylina, ktorá dorastá až 80 cm výšky. Je známa po celej Európe, ale aj za oceánom. V našich podmienkach ju najčastejšie ...

5.28 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1175


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Vrbovka malokvetá vňať 100 g

skladom 5+ kusov

2.85


 
5.28

Vrbovka malokvetá - Epilobium parviflorum - prášok. Výhodou namletej vňati vrbovky je jednoduchá a rýchla príprava.

Vrbovka malokvetá je trváca bylina, ktorá dorastá až 80 cm výšky. Je známa po celej Európe, ale aj za oceánom. V našich podmienkach ju najčastejšie nájdeme u potokov, v lúčnych priekopách a pri rybníkoch. Vrbovka je rastlinou vlhkomilné. Fytoterapeutickej využiteľnú časťou vrbovky je vňať s listami, stonkou i kvety.

Užívanie vrbovky sa odporúča pre udržanie normálnej pohyblivosti a funkciou kĺbov , radí sa do skupiny antioxidantov . Vrbovka malokvetá prispieva k udržaniu (pred) menštruačného a menopauzálneho komfortu , je doporučovaná pre udržanie prirodzeného fungovania prostaty .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES ) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tradičné užívania: Jednu čajovú lyžičku mletej vňate rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 2 × denne - ráno na lačno a v podvečer. Pri priebežnom užívaní 1 × denne ráno po dobu 6 týždňov 2 × do roka.

TIP na prípravu: Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doředíme tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu