Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Tulsa - bazalka posvätná mletá BIO 100 g

Tulsa - bazalka posvätná mletá BIO 100 g

Bazalka posvätná BIO - Ocimum sanctum - jemne namleté ​​prášok. Výhodou prášku je veľmi jednoduchá príprava. Bazalka posvätná čiže tulsi je viacročná bylina pôvodom z južnej Ázie. Tvorí krík dorastajúci výšky cca 30-60 cm. Plodom bazalky posvätné sú štyri m ...

7.17 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
7.17

Bazalka posvätná BIO - Ocimum sanctum - jemne namleté ​​prášok. Výhodou prášku je veľmi jednoduchá príprava.

Bazalka posvätná čiže tulsi je viacročná bylina pôvodom z južnej Ázie. Tvorí krík dorastajúci výšky cca 30-60 cm. Plodom bazalky posvätné sú štyri malá hnedá semienka. Bylina má zelené alebo fialové lístky bohaté na silice šíriaci príjemné charakteristickú arómu.

Predovšetkým v Indii má tulsi BIO svoje nezastupiteľné miesto a ako dokonca naznačuje jej názov, je spájaná s náboženskými obradmi. Bazalka posvätná predstavuje v hinduistickom náboženstve reinkarnáciu manželky boha Višnu. Je videná ako spojenie medzi naším a duchovným svetom. Symbolizuje tiež lásku a čistotu. Tradične je pestovaná na nádvorí hinduistických chrámov k očiste tela, rovnako populárny je aj pestovanie bežným obyvateľstvom.

V ájurvéde, tradičnom liečiteľstve pôvodom z Indie, je bazalka posvätná známou bylinou. Prisudzujú sa jej antioxidačné vlastnosti. Tulsi BIO podporuje imunitný systém , aby bol schopný prirodzenej obranyschopnosti . Bazalka posvätná prináša vitalitu, a to natoľko, že v starých ajurvédskych textoch je dokonca známa pod priezviskom "elixír života". Pozitívne pôsobenie má tulsi na naše srdce , ktoré podporuje v normálnom zdravom fungovaní . Tulsi BIO napomáha normálnemu zvládanie stresových situácií. Neopomenuteľné sú posilňujúce účinky bazalky posvätnej na náš dýchací systém . Normalizuje ho a uľahčuje vykašliavanie .

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku mletého tulsi BIO rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 3 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Zloženie: 100% Ocimum sanctum BIO

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Doplnok stravy