Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Triphala prášok BIO 100 g

Triphala prášok BIO 100 g

Triphala BIO je tradičná kombinácia plodov troch rastlín starej indickej medicíny - ajurvédy. Obsahuje plody Amalaki BIO, haritaki BIO a vibhitaki BIO. Vyvážená zmes týchto plodov pôsobí ako očistný prostriedok s blahodarným vplyvom na trávenie a imunitný systém. ...

6.22 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
6.22

Triphala BIO je tradičná kombinácia plodov troch rastlín starej indickej medicíny - ajurvédy. Obsahuje plody Amalaki BIO, haritaki BIO a vibhitaki BIO. Vyvážená zmes týchto plodov pôsobí ako očistný prostriedok s blahodarným vplyvom na trávenie a imunitný systém . Plody haritaki a vibhitaki majú antioxidačné vlastnosti a ich široké pôsobenie ovplyvňuje kardiovaskulárne zdravie, hladinu cholesterolu a cukru v krvi, pečeň a respiračné zdravie. Haritaki prispieva k podpore reprodukčného systému a zdravej pleti.

Amalaki BIO - indický egreše - emblica officinalis
Haritaki BIO - vrcholák tříslovinný - Terminalia chebula
Vibhitaki BIO - vrcholák myrobalánový - Terminalia bellirica

Vibhitaki BIO - lat. Terminalia bellirica
Vibhitaki prispieva k udržaniu normálneho tráviaceho zdravia, podporuje vylučovanie, udržuje črevnú mobilitu. Má vplyv na vzhľad vlasov, pôsobí ako antioxidant, podporuje imunitný systém. Vibhitaki udržiava normálne zdravie pečene, kardiovaskulárne funkcie a podporuje respiračné zdravie. Je nápomocné pre kontrolu hladiny cukru a cholesterolu v krvi.

Haritaki BIO - lat. Terminalia chebula
Haritaki má blahodarný vplyv na vylučovacie a tráviace funkcie, podporuje nervový systém, zmysly, myseľ a pomáha zvládať stres. Podporuje prirodzené zdravie pečene a pleti. Haritaki prispieva k udržaniu normálneho zdravia dýchacích ciest, podporuje reprodukčné funkcie. Pôsobí ako antioxidant, má vplyv na kardiovaskulárne zdravie a hladinu cholesterolu, podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu - imunitný systém. Má vplyv na močový systém a metabolizmus glukózy.

Amalaki BIO - lat. Emblica officinalis
Amalaki podporuje tráviaci funkcie.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy: Jednu čajovú lyžičku rozmiešame vo vode a vypijeme. < p> TIP na prípravu: Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody, než je obsah prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne rozriedime tekutinou. Týmto spôsobom nevznikajú hrudky.

Odporúča sa užívať aspoň mesiac. Vo vyšších dávkach pôsobí preháňavo.

Odporúčame začať kúru:

 • 1. týždeň 1 lyžička 1 × denne,
 • 2.-3. týždeň 1 lyžička 2-3 × denne,
 • 4. týždeň 1 lyžička 1-2 krát denne.

  Pre túto kúru je nevyhnutné 2 × 100g balenia.

  Zloženie: Amalaki BIO (emblica officinalis) 33,3%, haritaki BIO (Terminalia chebula) 33,3%, vibhitaki BIO (Terminalia bellirica) 33,3%

  Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

  Doplnok stravy