Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Ľubovník bodkovaný vňať mletá 100g

Ľubovník bodkovaný vňať mletá 100g

Ľubovník bodkovaný vo forme jemne namletého prášku. Výhodou prášku je jednoduché a pohodlné užívanie! Ľubovník bodkovaný je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pôvodom je z Európy, dnes už rastie takmer na celom svete - okrem arktických oblastí. Blahodať ...

4.36 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 4 kusy

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
4.36

Ľubovník bodkovaný vo forme jemne namletého prášku. Výhodou prášku je jednoduché a pohodlné užívanie!

Ľubovník bodkovaný je jednoročná bylina dorastajúca do výšky až 60 cm. Pôvodom je z Európy, dnes už rastie takmer na celom svete - okrem arktických oblastí.

Blahodarne pôsobí na psychický stav človeka , zlepšuje náladu, udržuje emocionálnu rovnováhu - duševné zdravie . Ľubovník má vplyv na dobrú náladu, relaxáciu a podporuje spánok . Normalizuje funkcie žlčníka , pôsobí v oblasti tráviaceho ústrojenstva, harmonizuje respiračné zdravie a funkcie dolných močových ciest a obličiek . Udržuje normálnej funkcie kardiovaskulárneho systému , celkovo osviežuje telo a podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu . Ľubovník bodkovaný prispieva k normálnemu menštruačnému cyklu.

Zloženie: 100% Hypericum perforatum

< strong> Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku mletej ľubovníka rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 2 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Upozornenie : Ľubovník môže spôsobiť citlivosť na svetlo.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu