Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Schizandra mletý plod 100g

Schizandra mletý plod 100g

Schizandra plod - teraz mletá na jemný prášok pre jednoduché použitie. Schizandra čínska je kríkovitá, pravotočivá liana, ktorá môže dosahovať dĺžku až 10 m. Pôvodné domovina schizandry čínskej sa nachádza v listnatých oblastiach Ďalekého východu, v severnej až severo ...

11.54 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
11.54

Schizandra plod - teraz mletá na jemný prášok pre jednoduché použitie.

Schizandra čínska je kríkovitá, pravotočivá liana, ktorá môže dosahovať dĺžku až 10 m. Pôvodné domovina schizandry čínskej sa nachádza v listnatých oblastiach Ďalekého východu, v severnej až severovýchodnej Ázii. Predmetom zberu je plod schizandry.

Patrí medzi najcennejšie adaptogény a antioxidanty . Schizandra je využívaná ako tonikum pre podporu duševnej pohody . Jej pravidelné užívanie navodzuje psychickú pohodu . Tu je však nutné dávkovanie znížiť a rozdeliť do niekoľkých dávok.

Má priaznivé účinky na funkciu pečene , ktorá prečisťuje a udržuje ich prirodzené zdravie. Výrazne normalizuje trávenie a respiračné zdravie .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tradičné použitia: Pol až jednu čajovú lyžičku mletého plodu rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 3 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu