Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Rozchodnica - Rhodiola koreň mletý 75g

Rozchodnica - Rhodiola koreň mletý 75g

Rozchodnica ružová mletá na jemný prach pre jednoduché použitie Rozchodnica ružová je trváca bylina dorastajúca do výšky až 35 cm. Patrí do čeľade Crassulaceae (tučnolistovité), ktoré sa darí v chladných oblastiach zemegule. Prospieva vo výškach nad 2000 m n. M., ...

13.03 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS899


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
13.03

Rozchodnica ružová mletá na jemný prach pre jednoduché použitie

Rozchodnica ružová je trváca bylina dorastajúca do výšky až 35 cm. Patrí do čeľade Crassulaceae (tučnolistovité), ktoré sa darí v chladných oblastiach zemegule. Prospieva vo výškach nad
2000 m n. M., Vyskytuje sa od Ďalekého východu cez Turecko, Alpy až po Českú republiku. U nás je rastlinou vzácnou, teda chránenú. Aj keď ide o vysokohorskú bylinu, dá sa prakticky vypestovať v akýchkoľvek pomeroch. Rozchodnica prospieva skôr kamenistá pôda, ale možno ju pestovať aj vo veľkých nádobách a kamenných korytách s dobrým odtokom vody. Vhodné sú preslnená miesta.

Rhodiola má vplyv na srdce a cievny systém, podporuje okysličovanie a krvný obeh . Doporučovaná je pre udržanie normálnych funkcií tráviacej sústavy , má vplyv na fyzický výkon a stav , ovplyvňuje kognitívne a duševnú výkonnosť . Rozchodnica ružová tíši emócie , má vplyv na stres. Je známa ako antioxidant. Jedná sa o veľmi silnú bylinu , ktorá svojim jedinečným pôsobením skvele konkuruje aj takým bylinným velikánom, ako je napr. ženšen.

Tradičné použitia :
Pol čajovej lyžičky prášku z koreňa rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 1-3 × denne, podľa potreby.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy