Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Psyllium mleté ​​150g

Psyllium mleté ​​150g

Psyllium - Plantago ovata - vo forme jemne namletého prášku. Výhodou prášku je rýchle a jednoduché použitie! Psyllium je trváca bylina s krátkym podzemkom dorastajúca výšky až 60 cm. Šupky sú získavané zo semien indického skorocelu rastúceho takmer po celom s ...

4.74 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1207


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
4.74

Psyllium - Plantago ovata - vo forme jemne namletého prášku. Výhodou prášku je rýchle a jednoduché použitie!

Psyllium je trváca bylina s krátkym podzemkom dorastajúca výšky až 60 cm. Šupky sú získavané zo semien indického skorocelu rastúceho takmer po celom svete.

Vďaka svojej schopnosti zväčšovať svoj objem dokáže zaplniť a uspokojiť aj hladný žalúdok. Vzniknutý gél pôsobí priaznivo na tráviaci trakt .

Užívanie psyllia je vhodné pri snahe o normalizácii hladiny cholesterolu v krvi.

< / p>

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku rozmiešame v 250 ml vody a rýchlo vypijeme. Užívame ráno na lačno a večer pred spaním. Psyllium možno pridať do jogurtov aj ovocných štiav. Každú dávku je nutné zapiť väčším množstvom vody. Maximálna odporúčaná dávka 10 g denne (cca 5 lyžičiek).


TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu , ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu