Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Praslička roľná vňať mletá 100g

Praslička roľná vňať mletá 100g

Praslička roľná (lat. Equisetum arvense) je nahosemenné, Výtrusný a trváca bylina dorastajúca do výšky až 90 cm. V Českej republike je rozšírená od nížinatých polôh až po horské oblasti. Najviac sa vyskytuje ako poľná alebo lúčna burinu. Rastie na vlhkých pí ...

3.39 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1217


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
3.39

Praslička roľná (lat. Equisetum arvense) je nahosemenné, Výtrusný a trváca bylina dorastajúca do výšky až 90 cm. V Českej republike je rozšírená od nížinatých polôh až po horské oblasti. Najviac sa vyskytuje ako poľná alebo lúčna burinu. Rastie na vlhkých písčitohlinitých pôdach na pastvinách, násypoch, svahoch a lesoch. V niektorých krajinách, napr. V Japonsku a Kórei, sú v jarnom období púčiky prasličky bežnou zeleninovú stravou.

Praslička roľná podporuje zdravie močových ciest, pečene a ovplyvňuje kardiovaskulárne zdravie - elasticitu artérií . Praslička roľná je doporučovaná pre podporu dýchacieho ústrojenstva. minalizujúce efekt na kožu, vlasy a nechty, osviežuje telo a podporuje odolnosť organizmu voči vonkajším vplyvom. Praslička roľná pomáha udržiavať normálnu zdravie kĺbového aparátu . Prispieva k udržaniu normálneho zdravie kože, vlasov a nechtov, podporuje vylučovanie.

Tradičné použitia: Jednu čajovú lyžičku mletej vňate prasličky roľnej rozmiešame vo vode a vypijeme .

Upozornenie: Nenahrádza pestrú stravu. Ukladajte mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Doplnok stravy