Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Nopál prášok 50 g

Nopál prášok 50 g

Čistý nopál v SR! Nopál je tradičný mexický kaktus, modernou vedou objavený len nedávno. Obsah endemických látok z neho robí "superfood" budúcnosti. Nopál pochádza pôvodne z Mexika, kde bol Aztékmi kultivovaný a hojne používaný. Prostredníctvom španielskych a ...

3.27 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS408m50


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Nopál prášok 400 g

skladom 5+ kusov

19.78
Nopál prášok 1000 g

skladom 5+ kusov

45.61


 
3.27

Čistý nopál v SR!

Nopál je tradičný mexický kaktus, modernou vedou objavený len nedávno. Obsah endemických látok z neho robí " superfood" budúcnosti .

Nopál pochádza pôvodne z Mexika, kde bol Aztékmi kultivovaný a hojne používaný. Prostredníctvom španielskych a portugalských námorníkov bol zavlečený k Stredozemnému moru a do celého sveta.

Tradičné fytoterapeutickej využitie nopálu je veľmi široké a v prírode nachádzame len ťažko podobnú rastlinu. < p> Nopál má vplyv na metabolizmus tukov a glukózy , a preto sa používa pre kontrolu hmotnosti a pri diétnych plánoch. Zmierňuje vedľajšie účinky konzumácie alkoholu (kocoviny).

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Nopál je vhodný do dnešnej modernej , uponáhľanej doby.

Tradičné použitia: Pol čajovej lyžičky rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 3 × denne.

TIP na prípravu: Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody, než je obsah prášku, a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne rozriedime tekutinou. Týmto spôsobom nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu