Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Noni - Morinda citrifolia prášok 100 g

Noni - Morinda citrifolia prášok 100 g

Noni je tropický ker dorastajúci výšky až 9 m. Fytoterapeutickej využiteľnú časťou je plod. Ponúkame vám noni zbierané pred dosiahnutím jeho úplnej zrelosti. Potom bolo vysušené a rozomletý na jemný prášok na jednoduché použitie a vstrebanie. Noni podporujú prirodzenú ...

8.97 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS218m100


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Noni - Morinda citrifolia prášok 1000 g

skladom 5+ kusov

64.55
Noni - Morinda citrifolia prášok 250 g

skladom 5+ kusov

20.21


 
8.97

Noni je tropický ker dorastajúci výšky až 9 m. Fytoterapeutickej využiteľnú časťou je plod. Ponúkame vám noni zbierané pred dosiahnutím jeho úplnej zrelosti . Potom bolo vysušené a rozomletý na jemný prášok na jednoduché použitie a vstrebanie.

Noni podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Patrí medzi ergogenické látky - látky majúce vplyv na efektívny prenos a maximálne využitie energie pri fyzických či psychických výkonoch.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Morinda citrifolia

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy: Jednu čajovú lyžičku prášku rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 2 × denne. Odporúčaná denná dávka je 2,4 g / deň.

TIP na prípravu: Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody než obsahu prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doředíme tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí.

Doplnok stravy

Nutričné ​​hodnoty:

V 100 g

Energetická hodnota

1 620 kJ / 381 kcal

Bielkoviny

9,0 g

Sacharidy

82 g < / tr>

- z toho cukry

8,3 g

Tuky

2,8 g

- z toho nasýtené mastné kyseliny

˂ 0,1 g

Vláknina

11,8 g

Soľ

0 , 08 g

< / p>