Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Mrkva prášok 400 g

Mrkva prášok 400 g

Mrkvový prášok je 100% prírodný prášok z mrkvy, rastúce v čistej prírode peruánskych Ánd v oblasti Cuzco. Jedná sa o vysokohorskú, veľmi cenenou mrkva. Mrkva je lyofilizovaná (vysušená mrazom) a rozomletá. Vďaka tomuto spracovaniu je neuveriteľne čerstvá ...

Ďalšie informácie >

14.01 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS317m400


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 1 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Mrkva prášok 100 g

skladom 5+ kusov

3.73
Mrkva prášok 1000 g

skladom 2 kusy

33.33


 
14.01

Mrkvový prášok je 100% prírodný prášok z mrkvy, rastúce v čistej prírode peruánskych Ánd v oblasti Cuzco.

Ide o vysokohorskú, veľmi cenenou mrkva. Mrkva je lyofilizovaná (vysušená mrazom) a rozomletá. Vďaka tomuto spracovaniu je neuveriteľne čerstvá a zachováva si maximum látok.

Z tohto produktu je možné pripraviť úplne úžasný mrkvový koktail, nápoj či džús, pridaním vody, mlieka, smotany, citrónu. Veľmi vhodný je aj do pečenia, varenia, na omáčky, polievky. Stačí jedna malá lyžička a zázrak je hotový.

Mrkva je pravdepodobne najstarší zeleninou. Starí Rimania ju nazývali kráľovnou, veľa pokrmov z nej pripravovali v stredovekom Nemecku a Francúzsku.

Príprava: Podľa chuti aj požadovanej hustoty vmiešame cca 1 čajovú lyžičku do 300 ml vody, džúsu a pod . a zamiešame. Vhodné do slaných aj sladkých druhov ciest pre zvýšenie nutričnej hodnoty.


TIP na prípravu : Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody než obsahu prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doředíme tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Surovina pre individuálne použitie