Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Zľava 10%
Moringou olejodárná list mletý 100g

Moringou olejodárná list mletý 100g

Moringou olejodárná vo forme jemne namletého prášku. Výhodou prášku je pohodlné a rýchle použitie. Domovinou moringy olejodárné je India, oblasť okolo Himalájí. V dnešnej dobe sa vyskytuje v oblasti trópov a subtrópov, kde teplota neklesá pod 20 ° C. Jedná sa o ...

Ďalšie informácie >

11.07 €
9.96 €

9.96 €, zľava 10%, ušetríte 1.11 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1179


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
9.96

Moringou olejodárná vo forme jemne namletého prášku. Výhodou prášku je pohodlné a rýchle použitie.

Domovinou moringy olejodárné je India, oblasť okolo Himalájí. V dnešnej dobe sa vyskytuje v oblasti trópov a subtrópov, kde teplota neklesá pod 20 ° C. Jedná sa o viacúčelovú rastlinu, z ktorej možno spotrebovať všetky časti.

Koreň pre svoju pálčivú chuť je využívaný ako náhradka chrenu a je schopný udržať normálnu hladinu glukózy v krvi. Z kôry sa zbiera vlákno, z ktorého sa ďalej vyrába povrazy a rohože, konáre sú obľúbeným krmivom pre ťavy. Semená z dozretých plodov sa pražia a chuťou pripomínajú oriešky.

List je najzaujímavejšou časťou tejto rastliny, na indickom subkontinente av Afrike je tradičnou súčasťou stravy. Konzumuje sa v surovom, varenom aj sušenom stave v šalátoch, polievkach aj omáčkach. Sušené listy sa používajú aj na prípravu nálevov. Moringou je rastlina, ktorá je využívaná v mnohých tropických kultúrach.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tradičné použitia: Jednu čajovú lyžičku rozmiešame vo vode a užívame 2 × denne. < p> TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - pri takomto postupe nám nevznikajú hrudky.

Krajina pôvodu: India

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu