Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Mladý zelený jačmeň BIO 250 g

Mladý zelený jačmeň BIO 250 g

Salvia Paradise® je dovozca iba najkvalitnejšieho mladého BIO jačmeňa pochádzajúceho z Nového Zélandu, kde tradičné spracovanie mladých zelených potravín má dlhoročnú tradíciu. Mladý zelený jačmeň BIO spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi ...

19.33 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS627m250


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Mladý zelený jačmeň BIO 50 g

skladom 5+ kusov

5.14
Mladý zelený jačmeň BIO 100 g

skladom 5+ kusov

8.45
Mladý zelený jačmeň BIO 1000 g

skladom 5+ kusov

62.73


 
19.33

Salvia Paradise® je dovozca iba najkvalitnejšieho mladého BIO jačmeňa pochádzajúceho z Nového Zélandu, kde tradičné spracovanie mladých zelených potravín má dlhoročnú tradíciu. Mladý zelený jačmeň BIO spoločne s ostatnými produktmi green food patrí medzi alkalizačné potraviny.

Jemný zelený prášok je vyrobený rozomletím usušeného mladého zeleného BIO jačmeňa, pestovaného na Novom Zélande. Nápoj z mladého BIO jačmeňa je enzymatickou bombou pre náš organizmus. Je plný vitamínov, minerálov, aminokyselín a enzýmov. Vďaka jeho nenapodobiteľné kombinácii dokáže pôsobiť alkalizačné a antioxidačne.

Mladý jačmeň je považovaný za nutrične najhodnotnejšie trávu na svete.

Mladý zelený jačmeň BIO má mnoho schopností a blahodárnych účinkov na naše telo. Jačmeň pôsobí ako antioxidant , pôsobí ako všeobecné tonikum (látka podporujúca organizmus, pôsobiaci regeneračne), užíva sa pre doplnenie vitamínov a minerálov z prírodných zdrojov.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tradičné použitia: Jednu čajovú lyžičku mladého zeleného jačmeňa rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 2 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - pri takomto postupe nám v nápoji nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu