Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Maral koreň mletý 100g

Maral koreň mletý 100g

O mimoriadnych účinkoch tejto rastliny verejnosť prvýkrát informoval známy sibírsky etnograf G. N. Potatin na konci 19. storočia. Ako prvý preukazoval účinky tejto rastliny A. A. Saratikov v roku 1947, kedy ju skúšal u pacientov trpiacich všeobecnú mentálnej sla ...

10.20 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5 kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
10.20

O mimoriadnych účinkoch tejto rastliny verejnosť prvýkrát informoval známy sibírsky etnograf G. N. Potatin na konci 19. storočia. Ako prvý preukazoval účinky tejto rastliny A. A. Saratikov v roku 1947, kedy ju skúšal u pacientov trpiacich všeobecnú mentálnej slabosťou.

Maral je bylina pochádzajúca z drsných podmienok južnej Sibíri. Miestnymi obyvateľmi je tu považovaná za jednu z popredných, veľmi cenených bylín. Meno Maral je odvodené od jeleňov Maral, ktorí bylinu spásajú ako zdroj potravy a vyhrabávajú jej koreň najmä v čase ruje. Bylinka im pomáha prežiť dlhú zimu.

Maral osviežuje telo, podporuje imunitný systém. Maral prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, ovplyvňuje mentálnu kapacitu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto byliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy:
Jednu čajovú lyžičku mletého koreňa Maral rozmiešame vo vode a užívame 2 × denne.

TIP na prípravu: Dvakrát viac vody než prášku rozmiešame na pastu a ďalej pomaly riedime. Pri tomto postupe nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu