Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Lucuma prášok BIO 150 g

Lucuma prášok BIO 150 g

Lucuma je strom dorastajúci do výšky až 10 m. Jeho domovinou sú juhoamerická údolia Ánd, ktorá zasahujú do dnešných štátov Čile, Ekvádore a Peru. Fytoterapeutickej využiteľnú časťou je guľatý zelený plod, ktorý má veľmi suchú dužinu charakteristickej chuti, ...

6.43 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS443


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
6.43

Lucuma je strom dorastajúci do výšky až 10 m. Jeho domovinou sú juhoamerická údolia Ánd, ktorá zasahujú do dnešných štátov Čile, Ekvádore a Peru. Fytoterapeutickej využiteľnú časťou je guľatý zelený plod, ktorý má veľmi suchú dužinu charakteristickej chuti, pripomína chuť javora a sladkých zemiakov.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924 / 2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v herbári.

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy:
Prášok z BIO lucumy možno použiť pri výrobe koktailov, ktoré veľmi dobre dochucuje. Ďalej ho môžeme pridať do rôznych ciest, ovsených kaší, smoothies, pudingov, ale napríklad aj do domácej zmrzliny.

Balenie 150 g BIO lucumy zodpovedá 645 g čerstvého ovocia BIO Pouteria lucuma.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Krajina pôvodu: Peru

Surovina pre individuálne použitie