Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kapucínka väčšia plod mletý 75g

Kapucínka väčšia plod mletý 75g

Kapucínka je unikátny rastlina pochádzajúca z Južnej Ameriky, ktorá bola dovezená pôvodne ako okrasná kvetina. Je pre ňu charakteristická plazivá poliehavá lodyha, ktorá dosahuje dĺžku až 3 metrov. Kvetenstvo je päťpočetné, atraktívne oranžovej farby. K v ...

5.14 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 
Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
5.14

Kapucínka je unikátny rastlina pochádzajúca z Južnej Ameriky, ktorá bola dovezená pôvodne ako okrasná kvetina. Je pre ňu charakteristická plazivá poliehavá lodyha , ktorá dosahuje dĺžku až 3 metrov. Kvetenstvo je päťpočetné, atraktívne oranžovej farby.

K vonkajšiemu užití je tradične využívaný výluh, a to na problémy s padaním vlasov. Pravidelné nanášanie výluhu na pokožku hlavy prispeje k obnove vlasového porastu.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete alebo v herbári.

Tradičné použitia:
Pol čajovej lyžičky (cca 1,5 g) prášku rozmiešame v vode a pijeme 3 × denne po 8 hodinách.
kapucínky je nutné užívať pravidelne a nevynechávať dávky. Užívame ešte 5 dní po vymiznutí príznakov.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu