Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Kustovnica čínska - sušená šťava 100g

Kustovnica čínska - sušená šťava 100g

Prášok z džúsu kustovnice čínskej - Goji 100g balenie zodpovedá 0,85 litra 100% džúsu Balenie 100 g vystačí na cca 3 týždne intezívne kúry Koncentrovaný sušený prášok kustovnice čínskej je jedinečný produkt vyrábaný zo šťavy goji. Prednosti kustovnice boli pozná ...

10.57 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS970


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
10.57

Prášok z džúsu kustovnice čínskej - Goji

100g balenie zodpovedá 0,85 litra 100% džúsu

Balenie 100 g vystačí na cca 3 týždne intezívne kúry

Koncentrovaný sušený prášok kustovnice čínskej je jedinečný produkt vyrábaný zo šťavy goji. Prednosti kustovnice boli známe a využívané v Číne po tisíce rokov a súčasné výskumy je len potvrdzujú.

Dnes vám ponúkame novú formu a spôsob použitia kustovnice čínskej, a to v podobe sypkého koncentrovaného prášku. P Rašek Salvia Paradise® je vyrábaný zo 100% filtrovanej šťavy lisované z plodov kustovnice čínskej v pomere 9: 1 . Jedna lyžica prášku je teda vyrobená z 9 lyžíc surového džúsu. Sušením sa dosiahol naozaj silného koncentrátu, ktorý 9 × prevyšuje obsahovú hodnotu látok v bežne dostupných 100% džúsoch vyrábaných z goji. To je dôvodom, prečo vám stačí len veľmi malé množstvo prášku kustovnice.

Prášok Salvia Paradise® j e vyrábaný sušením rozprašovaním za teplôt neprevyšujúcich 30 ° C . Jedná sa o jeden z najcitlivejších spôsobov, preferovaný najmä pri potravinách a liečiv . Vďaka odfiltrovanie vlákniny je sušený prášok kustovnica bezo zvyšku rozpustný a nedochádza k nežiaducim usadeninám na dne. Z prášku kustovnice možno týmto spôsobom vyrobiť vynikajúce džús, koktail alebo ho rozmiešať napríklad v jogurte. Prášok goji je úplne rozpustný v teplej i studenej vode, využiť ho možno na doplnenie tekutín v lete aj zahriatie v zime. Odporúčame konzumáciu v studenej forme pre zachovanie všetkých látok.

Prednosťami sušené šťavy goji sú rýchlosť prípravy, rýchle a jednoduché doplnenie pre organizmus prospešných látok , ľahké uskladnenie, úspora času a miesta. Konzumácia šťavy zaisťuje rýchlejší prísun živín než samotné plody kustovnice, ktoré treba nejakú dobu tráviť a predovšetkým brať niekoľkonásobne väčšie množstvo. Navyše vstrebateľnosť účinných látok je závislá na tráviacich enzýmov, kvalite rozhryzenie plodov a ďalších skonzumovaných potravinách. Vstrebanie účinných látok je pre telo oveľa jednoduchšie a vyššie, ak sú v tekutej forme. Ak sa pozrieme na úsporu miesta, prášok goji jasne vedie nad ostatnými produktmi. 10 ml prášku (pol "malého panáka") zodpovedá 90 ml džúsu. Pomer výťažnosti je potom priemerne taký, že z 6 kg plodov získame 1 l 100% šťavy. Na spracovanie 10 ml sušenej šťavy bolo teda potrebné cca 500 g plodov. Ak patríte medzi ľudí moderného ducha, ktorí radi skúšajú nové kvalitné produkty presahujúce svojimi prednosťami staré zavedené, určite by ste si nemali nechať ujsť túto novinku.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch alebo v herbári.

Zloženie: 85% sušená filtrovaná šťava z plodov kustovnice čínskej, 15% maltodextrín (pre zabránenie zhlukov)

Tradičné použitia : Jednu čajovú lyžičku (50 ml) rozpustiť vo vode, šťave, džúsu a vypiť 1 × denne pred jedlom. V prípade potreby možno dávku vypiť 2 × denne.

TIP na prípravu : Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody než obsahu prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doředíme tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Upozornenie: Balenie obsahuje 1 desikant, ktorý pohlcuje vzdušnú vlhkosť.