Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Krv draka - Daemonorops draco

Krv draka - Daemonorops draco

Ide o sušenú živicovú šťavu získanú z plodov palmy Daemonorops draco. Táto palma rastie na Molukách. Bola využívaná ako látka vykurovacia, pričom ju najviac využívali exorcisti na odstránenie tých najsilnejších negatívnych energií. Charakteristike ...

5.66 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1192m10


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
5.66

Ide o sušenú živicovú šťavu získanú z plodov palmy Daemonorops draco. Táto palma rastie na Molukách. Bola využívaná ako látka vykurovacia, pričom ju najviac využívali exorcisti na odstránenie tých najsilnejších negatívnych energií. Charakteristická farba pre krv draka je červená, čo napovedá farbe hustého dymu, ktorý má schopnosť prečistiť atmosféru s veľmi rýchlym nástupom. Dym je vôňa mystické, horko korenené, farby sýto červené.

Krv draka býva inhalovať pre zlepšenie milostného vzťahu. Tradične sa páli pre navodenie zmyselné atmosféry - prostriedok pre podporu sexuálnej túžby. Dym z krvi draka je schopný navodiť zmyselnú atmosféru, ako účelné sa vraj zdalo vloženie krvi pod matrac ako spoľahlivý odpudzovač impotencia.

Dym všeobecne povzbudzuje predstavivosť, napomáha nám odpútať sa od reality, a priblížiť nás vyšším silám. Posilňuje intuíciu. Používa sa ako potravinárske farbivo.

Vonkajšie použitia:
Krv draka sa využíva hlavne ako zásyp na drobné poranenia, pričom je po zásypu zastavené krvácania a urýchľuje sa proces hojenia. Dračia krv sa často pridáva aj do mastí pre svoje antibiotické a protizápalové vlastnosti. Doporučovaná je aj v prípadoch zle sa hojacich vredov a hemoroidov.

Keďže Daemonorops draco nie je v Európe príliš známou rastlinou a jej užívanie nie je hojne rozšírené, žiadna spoločnosť nepodala návrh na uznanie niektorého zo zdravotných tvrdení, pre ktoré je tradične užívaná, a podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 teda nesmieme o týchto zdravotných prínosoch informovať.