Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Kozinec blanitý koreň mletý 100g

Kozinec blanitý koreň mletý 100g

Kozinec blanitý - jemne namleté ​​prášok. Výhodou práškovej formy je veľmi jednoduchá príprava. Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Ide o viacročnú rastlinu s mrkvovitým koreňom dosahujúce dĺžku až 150 cm. Kozinec podporuj ...

Ďalšie informácie >

7.07 €
6.65 €

6.65 €, zľava 6%, ušetríte 0.42 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1143


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
6.65

Kozinec blanitý - jemne namleté ​​prášok. Výhodou práškovej formy je veľmi jednoduchá príprava.

Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Ide o viacročnú rastlinu s mrkvovitým koreňom dosahujúce dĺžku až 150 cm.

Kozinec podporuje imunitný systém - pôsobí priamo na aktiváciu imunitných buniek - makrofágov. Je významným adaptogénom a antioxidantom . Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, krvného obehu a tlaku, cievnej sústavy a normalizuje hladinu krvného cukru .Má vplyv na normálnu funkciu močového mechúra , vylučovacie funkciu obličiek a tíši (pre) menštruačné a menopauzální príznaky . Kozinec blanitý podporuje pohyblivosť spermií, je odporúčaný párom snažiacim sa o počatie.

Zloženie: 100% Astragalus membranaceus

Tradičné použitia:
Pol čajovej lyžičky jemne namletého koreňa kozinca blanitého rozmiešame v malom množstve vody a užívame 3 × denne.

Tip na prípravu: Do poháre s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu