Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Tento produkt nie je aktuálne v našej ponuke. Môžete sa ale pozrieť na naše ďalšie tovar
Kozinec blanitý koreň mletý 100g

Kozinec blanitý koreň mletý 100g

Kozinec blanitý - jemne namleté ​​prášok. Výhodou práškovej formy je veľmi jednoduchá príprava. Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Ide o viacročnú rastlinu s mrkvovitým koreňom dosahujúce dĺžku až 150 cm. Kozinec podporuj ...

6.46 €

V ponuke opäť od augusta


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
6.46

Kozinec blanitý - jemne namleté ​​prášok. Výhodou práškovej formy je veľmi jednoduchá príprava.

Kozinec blanitý je v tradičnej čínskej medicíne užívaný po tisíce rokov. Ide o viacročnú rastlinu s mrkvovitým koreňom dosahujúce dĺžku až 150 cm.

Kozinec podporuje imunitný systém - pôsobí priamo na aktiváciu imunitných buniek - makrofágov. Je významným adaptogénom a antioxidantom . Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, krvného obehu a tlaku, cievnej sústavy a normalizuje hladinu krvného cukru .Má vplyv na normálnu funkciu močového mechúra , vylučovacie funkciu obličiek a tíši (pre) menštruačné a menopauzální príznaky . Kozinec blanitý podporuje pohyblivosť spermií, je odporúčaný párom snažiacim sa o počatie.

Zloženie: 100% Astragalus membranaceus

Tradičné použitia:
Pol čajovej lyžičky jemne namletého koreňa kozinca blanitého rozmiešame v malom množstve vody a užívame 3 × denne.

Tip na prípravu: Do poháre s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu