Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Kotvičník - Tribulus plod prášok BIO 100 g

Kotvičník - Tribulus plod prášok BIO 100 g

Kotvičník zemný - BIO plod jemne namleté ​​na prášok (iba z BIO plodov, nie celé vňate. Výhodou prášku je veľmi jednoduchá príprava. Mnoho mužov už objavilo prínos kotvičníka. Vyskúšajte ho a staňte sa jedným z nich. Jednoročná bylina pochádza pravdepodobne ...

Ďalšie informácie >

5.79 €
5.44 €

5.44 €, zľava 6%, ušetríte 0.35 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS900


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 5 ľudí


 
5.44

Kotvičník zemný - BIO plod jemne namleté ​​na prášok (iba z BIO plodov, nie celé vňate. Výhodou prášku je veľmi jednoduchá príprava.

Mnoho mužov už objavilo prínos kotvičníka. Vyskúšajte ho a staňte sa jedným z nich. Jednoročná bylina pochádza pravdepodobne z Číny a Indie. Vďaka svojim blahodárnym účinkom je v súčasnosti jednou z najobľúbenejším bylín iu nás.

Použitie: Kotvičník BIO je obľúbenou bylinou najmä mužov. Uvoľňuje svalové napätie. Použitie je vhodné pre športovcov a môže sa stať prírodnou cestou pre náhradu chemických prípravkov. Kotvičník podporuje prirodzenú obranyschopnosť, pohlavný systém, má vplyv na hormonálnu aktivitu. Prispieva k udržaniu normálnych funkcií kardiovaskulárneho systému, ovplyvňuje zrážanlivosť krvi a podporuje jej čistenie . Kotvičník zemný podporuje normálne funkcie močového a reprodukčného systému - je vhodný pre mužov , pričom účinky pocítia najmä muži vo veku nad 40 rokov. Blahodarne pôsobí na n ervový systém , podporuje normálny z draví dýchacích ciest i pleti, udržuje zdravie ďasien i úst.

Pre zvýšenie účinku odporúčame kombinovať s bylinou maka alebo konopným proteínom .

Tradičné použitie: Jednu čajovú lyžičku rozmiešať v malom množstve vody a užiť 2 × denne pred jedlom.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte na bezpečné miesto mimo dosahu detí. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Skladujte v tme a suchu.

TIP na prípravu : Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody než obsahu prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doředíme tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Doplnok stravy