Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Konopný proteín 50% 1000 g

Konopný proteín 50% 1000 g

Máte ochabnuté svalstvo? Chceli by ste mať krásne tvarovanú postavu? S nárastom svalovej hmoty vám pomôže konopný proteín. Konopný proteín je produkt s jedinečnými nutričnými hodnotami, skvelý pre športovcov, deti či vegetariánov. Konopný proteín sa pripravuje ...

26.56 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1001


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Konopný proteín 50% 250 g

skladom 5+ kusov

7.56


 
26.56

Máte ochabnuté svalstvo? Chceli by ste mať krásne tvarovanú postavu? S nárastom svalovej hmoty vám pomôže konopný proteín.

Konopný proteín je produkt s jedinečnými nutričnými hodnotami, skvelý pre športovcov, deti či vegetariánov.

Konopný proteín sa pripravuje spracovaním a preosievaním konopných semien.

Ide o 100% prírodný produkt bez pridaného cukru, farbivá či konzervačných látok. Neobsahuje žiadne príchute ani lepok.

Ako už napovedá samotný názov, tento produkt obsahuje vysoké percento bielkovín, a to až 50%, čo je viac ako napr. V hovädzom mäse, ktoré obsahuje cca 30% bielkovín. Bielkoviny sú základným stavebným kameňom, ktorý prispieva k rastu svalovej hmoty. Svaly, ktoré už máte, vám tiež pomôže udržať. Proteíny sú nevyhnutné pre normálny rast a vývoj kostí u detí . Dospelým potom pomáhajú k udržaniu zdravých kostí. Svaly vám pochopiteľne nenarastú samé od seba, ale v kombinácii s cvičením a vysokoproteínovú diétou dosiahnete krásne tvarované postavy. Konopný proteín je ideálnym prípravkom, ak chcete pribrať svalovú hmotu na úkor tukov v tele a vyrysovať si postavu . Každý kulturista vám potvrdí, že proteíny sú nevyhnutnou súčasťou jeho jedálnička. Tie sú totiž nevyhnutné pri obnove a najmä rastu svalovej hmoty. Svaly tiež spaľujú viac kalórií, čím viac teda svalov naberiete, budete viac energie páliť a ďalej chudnúť.

Skvelé nutričné ​​hodnoty predurčujú užívanie konopného proteínu športovcom, ťažko fyzicky pracujúcim osobám, ktoré potrebujú kvalitnú výživu, ale je výborným zdrojom bielkovín napr. aj pre deti a všetkých ľudí vyznávajúcich zdravý životný štýl, ktorí si potrpia na kvalitné potraviny. Skutočnosť, že konopný proteín je produkt výhradne rastlinného pôvodu, iste poteší vegetariánov i vegánov. Najmä pre tieto skupiny môže byť konopný proteín vhodným prostriedkom pre doplnenie potrebných bielkovín. Dobrou správou pre celiakov je, že neobsahuje lepok a môže tak slúžiť aj k obohateniu ich jedálnička.

Obsah: Konopný proteín obsahuje vysoké percento kvalitných bielkovín, a to až 50%. Hovoríme tu o kompletnú bielkovine , o ktorej ako o jednej z mála môžeme povedať, že obsahuje všetkých 20 aminokyselín , vyskytujúcich sa v prírode. Z nich 8 je esenciálnych, ktoré si naše telo nie je schopné samo vytvoriť a sme tak úplne odkázaní na ich prísun v potrave. Konopný proteín je tiež zdrojom dôležitých omega-3, 6 i 9 nenasýtených mastných kyselín.

Nutričné ​​hodnoty na 100 g:

Energetická hodnota 1 496 kJ / 357 kcal 448,8 kJ

Bielkoviny 50 g

Sacharidy 7,8 g

Tuky 14,1 g

Nasýtené mastné kyseliny 1,7 g

polynenasýtených mastných kyselín 9,8 g

Omega-3 mastných kyselín 2,0 g

Omega- 6 mastných kyselín 7,5 g

Z ktorých mononenasýtených mast.kys. 2,0 g

Omega-9 mastných kyselín 1,8 g

Železo 25 mg

Magnézium 380 mg

Konopný proteín neobsahuje aktívnu zložku konope THC. Nie je teda potrebné sa báť jeho účinkov. Nemá žiadny vplyv na ľudskú psychiku a je vhodný pre dospelých rovnako ako pre deti.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Každý deň 1 polievkovú lyžicu rozmiešať v 250 ml tekutiny (voda, džús, atď.) a vypiť pred jedlom. Pre športovcov 2-3 krát denne 2 lyžičky, v ideálnom prípade 30 minút pred a po tréningu.

Tip na desiatu: Rozmiešajte 1 polievkovú lyžicu konopného proteínu s bielym jogurtom a banánom.