Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Jiaogulan Matcha Thailand 250 g

Jiaogulan Matcha Thailand 250 g

Jiaogulan Matcha Thailand je jemne mletý ženšen päťlistý, ktorý pochádza z juhovýchodnej Ázie, z Thajska. Ide o najvyššiu sortu. Pripravuje sa z neho chutný nálev, ktorý podľa niektorých tvrdení predčí účinky ženšenu pravého. Je nazývaný bylinou nesmrteľné ...

47.96 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1569m250


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Jiaogulan Matcha Thailand 50 g

skladom 5+ kusov

12.22
Jiaogulan Matcha Thailand 1000 g

skladom 5 kusov

150.30


 
47.96

Jiaogulan Matcha Thailand je jemne mletý ženšen päťlistý, ktorý pochádza z juhovýchodnej Ázie, z Thajska . Jedná sa o najvyšší sortu .
Pripravuje sa z neho chutný nálev, ktorý podľa niektorých tvrdení predčí účinky ženšenu pravého. Je nazývaný bylinou nesmrteľnosti. Patrí do skupiny antioxidantov, má schopnosť čistiť organizmus od škodlivých látok.

Prispieva k udržaniu normálnej hladiny cukru v krvi , má vplyv na zdravie pečene . Pomáha pri prekyslení žalúdka - udržiava neutrálne pH. Blahodarne pôsobí na kardiovaskulárny systém , podporuje krvný obeh , prispieva k normálnej funkciu ciev a napomáha udržať správne hodnoty tlaku. Jiaogulan podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Tradičné použitia:
Odporúčame vyskúšať prípravu v štýle Matcha Tea: Do misky Cavan vložíme 1 vrchovatá časáku (cca 1 g) a zalejeme vodou s teplotou 75 ° C. K vyšľahaní použijeme bambusovú metličku zvanú Casena. Akonáhle dostatočne rozmiešame, podávame.

Ak nemáme k dispozícii vyššie uvedené náčinie, kvalitné jiaogulan Matchu si pripravíme zmiešaním štvrť čajovej lyžičky (cca 1 g) so 150 ml vody o 75 ° C a vyšľaháme metličkou. Môžeme použiť shaker. Vyskúšajte prípravu ľadového čaju zmiešaním štvrť čajovej lyžičky jiaogulan match s 150 ml kvalitnej studenej vody v shakeri. Pretrepávame pol minúty a potom podávame.

Krajina pôvodu: Thajsko

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu