Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Hloh obyčajný kvet mletý 100g

Hloh obyčajný kvet mletý 100g

Hloh obyčajný - Crataegus laevigata, syn. C. oxycantha - vo forme namletého prášku pre jednoduché a rýchle použitie! Hloh obyčajný je opadavá listnatá drevina označovaná ako ker alebo malý strom dorastajúci až ôsmich metrov výšky. Domovinou mu je Európa a severná Afri ...

7.05 €

Výrobca: Salvia Paradise


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 2 ľudí


 
7.05

Hloh obyčajný - Crataegus laevigata, syn. C. oxycantha - vo forme namletého prášku pre jednoduché a rýchle použitie!

Hloh obyčajný je opadavá listnatá drevina označovaná ako ker alebo malý strom dorastajúci až ôsmich metrov výšky. Domovinou mu je Európa a severná Afrika. Kvetenstvo je biele, veľmi silné a aromatické vône, vo forme chocholíky. Kvety sú hlavným predmetom zberu, kvitnú od mája do júna.

Hloh obyčajný priaznivo pôsobí na normálne funkcie nervovej a obehovej sústavy . Užívanie hlohu má relaxačné účinky a napomáha zaspávaniu .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Zloženie: 100% Crataegus laevigata

Tradičné použitia: < / strong> Jednu čajovú lyžičku mletého kvetu rozmiešame vo vode a vypijeme. Možno aj spariť vodou a nechať 15 min. odstáť. Užívame 2 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu