Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Zľava 6%
Haritaki plod mletý 100g

Haritaki plod mletý 100g

Haritaki je opadavý mohutný strom dorastajúci do výšky až 30 m. Domovinou mu je juhovýchodnej Ázie. Je odporúčaný na podporu imunitného systému a pôsobí ako antioxidant. Haritaki má pozitívny vplyv na trávenie a činnosť gastrointestinálneho traktu. Napomáha k ...

Ďalšie informácie >

5.83 €
5.48 €

5.48 €, zľava 6%, ušetríte 0.35 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1295


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
5.48

Haritaki je opadavý mohutný strom dorastajúci do výšky až 30 m. Domovinou mu je juhovýchodnej Ázie. Je odporúčaný na podporu imunitného systému a pôsobí ako antioxidant .

Haritaki má pozitívny vplyv na trávenie a činnosť gastrointestinálneho traktu.

Napomáha k udržaniu správnej hladiny cholesterolu v krvi a správnemu vylučovanie. Prispieva k dobrému stavu kardiovaskulárneho a dýchacieho systému , podieľa sa na správnej činnosti pečene a metabolizmu glukózy.

Priaznivo pôsobí na funkcie močových ciest a reprodukčného systému. V období zvýšeného stresu je odporúčaný na podporu nervového systému a mysle. Využíva sa pri očistných kúrach.

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Odporúčané dávkovanie a spôsob prípravy: jednu čajovú lyžičku prášku rozmiešame vo vode a vypijeme. Užívame 2 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Upozornenie: Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Ukladajte na bezpečnom mieste mimo dosahu detí. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Doplnok stravy