Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zdarma zbývá  
Guduchi - chebule srdčitá mletá 100g

Guduchi - chebule srdčitá mletá 100g

Guduchi vo forme namletého prášku pre rýchle a jednoduché použitie! Guduči je trváca lianovitá rastlina pochádzajúca z Indie, Barmy a Srí Lanky. Už po stáročia patrí medzi tradičné Ajurvédske byliny. Priaznivo pôsobí na imunitný systém a je radená medzi antioxidant ...

Ďalšie informácie >

5.53 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS1189


skladom 5+ kusov

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí


 
5.53

Guduchi vo forme namletého prášku pre rýchle a jednoduché použitie!

Guduči je trváca lianovitá rastlina pochádzajúca z Indie, Barmy a Srí Lanky. Už po stáročia patrí medzi tradičné Ajurvédske byliny.

Priaznivo pôsobí na imunitný systém a je radená medzi antioxidanty . Známy je tiež jej adaptogénny účinok a pozitívny vplyv na duševnú pohodu .

Podporuje normálnu činnosť funkcie močových ciest a pečene , má vplyv na metabolizmus lipidov a hladinu cukru v krvi . Prispieva k správnej funkcii dýchacieho systému a k dobrému stavu vašej pleti .

Ustanovenia nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, o výživových a zdravotných tvrdeniach, nám nedovoľuje informovať vás o ďalších pozitívnych účinkoch tejto rastliny na váš organizmus. Informácie o pôsobení si prosím dohľadajte vo voľne dostupných zdrojoch na internete či v literatúre.

Tradičné použitia:
Jednu čajovú lyžičku jemne namletého stonke rozmiešame vo vode a užívame 2 × denne.

TIP na prípravu: Do pohára s práškom pridáme iba 2 × viac vody než prášku a rozmiešame na pastu, ktorú rozriedime tekutinou - nevznikajú hrudky.

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu