Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Guarana prášok HQ 150g

Guarana prášok HQ 150g

Extra kvalitné, jemne mletá guarana z Brazílie. Guarana nie je pražené, je len zomletá a niekoľkokrát Sieťované pre dosiahnutie vysokej jemnosti. Guarana HQ je kvôli niekoľkonásobnému sitovania o poznanie drahšie než bežne dodávaná mletá guarana na váhu. Guarana pa ...

9.08 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS997


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 4 ľudí


 
9.08

Extra kvalitné, jemne mletá guarana z Brazílie. Guarana nie je pražené, je len zomletá a niekoľkokrát Sieťované pre dosiahnutie vysokej jemnosti.

Guarana HQ je kvôli niekoľkonásobnému sitovania o poznanie drahšie než bežne dodávaná mletá guarana na váhu.

Guarana patrí medzi najsilnejšie legálne stimulanty. Je nenávyková a veľmi šetrná. Účinky guarany využívali už pred stáročiami rôzne amazonskej kmene indiánov pre doplnenie energie pred bojom.

Guarana Salvia Paradise® je len šetrne sušená za konvenčných teplôt, nie pražené. Zachováva si tak viac prospešných látok.

Mleté semeno obsahuje približne 4% kofeínu , čo je takmer 2 × toľko, než obsahuje káva. Navyše vďaka obsahu teofylínu a teobromínu pôsobí oveľa dlhšie (až 5 hodín) a účinok nie je tak agresívny.

Guarana podporuje fyzickú aj psychickú vitalitu človeka. Už domorodé indiánske kmene Južnej Ameriky vedeli, že do boja sa bez guarany nevydáva. Dodáva energiu v dobách únavy a napätia. Guarana má vplyv na metabolizmus tukov, ovplyvňuje a napomáha normalizovať hmotnosť. Je veľmi účinná pri redukčných diétach. Podľa našich skúseností ľudia pociťujú pri užívaní guarany väčší pocit sýtosti a teda menšiu potrebu dopĺňania energie nevhodnými potravinami, obsahujúcimi tzv. Rýchle cukry. Je prostriedkom, ktorý nám pomáha udržiavať našu hmotnosť pod kontrolou .

Guarana - Paullinia cupana obsahuje kofeín, ktorý pomáha zvýšiť bdelosť a zlepšiť koncentráciu. Guarana podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu , podáva sa i ako digestív po jedle.

Použitie: Podľa požadovaného účinku rozmiešame približne čajovú lyžičku do jogurtu, džúsu či šťavy a vypijeme. Účinok sa dostavuje veľmi skoro. Ako skvelý tip na prípravu doporučujeme pridať lyžičku do pripraveného kakaa.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje kofeín prírodného pôvodu - 4 g kofeínu / 100 g guarany).

TIP na prípravu : Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody než obsahu prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doředíme tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Krajina pôvodu: Brazília

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu