Loading...
FAJN Byliny SK FAJN Byliny

0
Loading
Košík je prázdny
Do dopravy zadarmo do Zásielkovňe zostáva  
Guarana mleté ​​semeno 500 g

Guarana mleté ​​semeno 500 g

Chcete si udržať hmotnosť pod kontrolou? Zároveň doplniť energiu a zlepšiť koncentráciu? Guarana patrí medzi najsilnejšie legálne stimulanty, ktoré vyriešia vašu váhu i únavu. Guarana Salvia Paradise® je len šetrne sušená za konvenčných teplôt - nie Prahe ...

17.36 €

Výrobca: Salvia Paradise

ID: SPS248m500


skladom 5+ kusov


 

Tento produkt si spolu s vami prezerá ďalších 3 ľudí

Podobné produkty v našej ponuke

Guarana mleté ​​semeno 100 g

skladom 5+ kusov

4.41
Guarana mleté ​​semeno 1000 g

skladom 5+ kusov

30.73


 
17.36

Chcete si udržať hmotnosť pod kontrolou? Zároveň doplniť energiu a zlepšiť koncentráciu? Guarana patrí medzi najsilnejšie legálne stimulanty, ktoré vyriešia vašu váhu aj únavu.

Guarana Salvia Paradise® je len šetrne sušená za konvenčných teplôt - nie pražené. Zachováva si tak viac prospešných látok. Vďaka tomu však obsahuje, na rozdiel od guarany pražené, aj malé percento vody, ktorá však zabraňuje namletia na hladkú múku. Guarana Salvia Paradise® je konzistencia hrubej múky, avšak so všetkými zachovanými prospešnými látkami.

Mleté semeno obsahuje približne 4% kofeínu , čo je takmer 2 × toľko, než obsahuje káva. Navyše vďaka obsahu teofylínu a teobromínu pôsobí oveľa dlhšie (až 5 hodín) a účinok nie je tak agresívny.

Guarana podporuje fyzickú aj psychickú vitalitu človeka. Už domorodé indiánske kmene Južnej Ameriky vedeli, že do boja sa bez guarany nevydáva. Dodáva energiu v dobách únavy a napätia. Guarana má vplyv na metabolizmus tukov, ovplyvňuje a napomáha normalizovať hmotnosť. Je veľmi účinná pri redukčných diétach. Podľa našich skúseností ľudia pociťujú pri užívaní guarany väčší pocit sýtosti, a teda menšiu potrebu dopĺňania energie nevhodnými potravinami, obsahujúcimi tzv. Rýchle cukry. Je pomocníkom, ktorý prispieva k udržiavanie našej hmotnosti pod kontrolou .

Guarana obsahuje kofeín, ktorý pomáha zvýšiť bdelosť a zlepšiť koncentráciu. Guarana podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu , podáva sa i ako digestív po jedle.

Použitie: Podľa požadovaného účinku rozmiešame približne čajovú lyžičku do jogurtu, džúsu či šťavy a vypijeme. Účinok sa dostavuje veľmi skoro. Ako skvelý tip na prípravu doporučujeme pridať lyžičku do pripraveného kakaa.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace ženy. Obsahuje kofeín prírodného pôvodu - 4 g kofeínu / 100 g guarany.

TIP na prípravu : Požadované množstvo najprv vložíme do pohára, pridáme iba 2 × viac vody než obsahu prášku a rozmiešame na hustú pastu. Túto pastu už ľubovoľne doředíme tekutinou, pričom nevznikajú hrudky.

Krajina pôvodu: Brazília

Surovina na prípravu bylinkového čaju - nálevu